henry cavill

o bir tanrıdır..şimdilerde süperman olarak çıkacaktır karşımıza..böyle bir adam yoktur dünya üstünde..herşeyiyle mükemmeldir..nazar değmesinden en çok korktuğum erkektir..nişanlanmış..mutlu mesut yaşasındır..boy boy çocukları olsundur..dünyanın güzelleşmesi için uğraşmalıdır.
the tudors'ta oynarken iyiydi, güzeldi, sonra n'oldu bilmem. severek izlerdik...
asıl süperman'da izlemek lazımdır..kendisi baya kas yığınına dönmüştür..izlerken yanımıza bol bol peçete alalım zira ağzımızın suyu aka aka bitecektir.
the tudors da her gördüğümde kalbime mukayyet olmak için zorlandığım adam. parlak hali ayrı güzel, sakallı hali ayrı, olgun hali ayrı. '' tanrı varmış '' dedirten yaratıklardan. nişanlandığını buradan öğrendim. *züpermen halini göremedim henüz. *** *
hakkında yıllardır eşcinsellik dedikodularının döndüğü, bunu gay cemiyetinin kabul ettiği ve inatla köşe bucak saklanan aktör. ünlü olmadan önceki partneri, doğal olarak inkar etseler de eşcinsel corey spears'mış. ben gay değilim ve bir sürü gay arkadaşım var diyormuş kendileri. güya her saatini beraber geçirdiği corey spears'la da sadece arkadaşmış.
http://img196.imageshack.us/img196/9062/5triug.jpg
http://images.sodahead.com/profiles/0/0/1/9/7/7/6/3/3/henry-cavill-gay-lighter-37107929753.jpeg
http://coreyspears.typepad.com/photos/uncategorized/june_1_2006_077.jpg

ah güzelim ah. parayla sevgili tutmaya, görüntülenmeye çalışmaya, viagralı yaşamaya benzemez bunlar.
nitekim bir zamanlar (bkz: matt bomer) hazretleri de böyle buyuruyorlardı.
kabul edersin ki kocasıyla pek mutlu şimdi. kariyeri de sallantıda değil.

çık güzelim çık dolaptan çık.
aşktan saklanmak ne demek?
mutluluğun formülü çok açık
bir g, bir a bir de y

benim favori süperman'im brandon routh'tu. onu ne diye değiştirdiler anlamadım zaten ama görsellerde henry cavill de hiç fena durmuyor. mutlaka izlenmeli. * *
dünya üzerindeki - oy dağlar dağlar- daha yazarken fena oldum, en en en seksi insanlardan. oyunculuğunu falan geçtim, basbaya allah oturmuş zamanını ayırmış milim milim düşünerek inşa etmiş. o boy pos, o dalgalı saçlar, o mavi gözler... bir insanın bu kadar güzel, bu kadar seksi olması suç olmalı. resmen bir prince charming, bir the one...

kendisi eski obezlerden hatta russell crowe ile bir anısı var: crowe, kendisi öğrenciyken okuduğu okula geliyor ve henry o zaman sınıftaki oyuncu olmak isteyen fat kid, işte russell abisi diyor ''umudunu kaybetme, rüyanı takip eden'' falan filan. sonuç ortada. bence baya iyi olmuş. girdiği her rolde seksiliğinden ödün vermiyor. hele de o taranmış saçlı, gözlüklü superman halleri.

kendisi hakkında gay dedikoduları var, hatta seks için erkekleri romantik anlamda ise kadınları tercih ediyormuş-muş. hele de çevresinde birçok gay arkadaşı olduğundan bahsediliyor ama corey spears ile pek bir içli dışlı. bi şeyler dönüyor tabi, ünlenince tercihini saklamayı tercih etti herhalde ama bu konuda tek diyeceğim, o corey o tipiyle bu adamı nasıl götürür, doğa yasalarına aykırı! çirkin şansı diye bir şey var, bunu bir kez daha gördüm.

son olarak şunla noktalıyorum:

- tudors dizisiyle tanıdığım erkek oyuncu.
- muhteşem dizinin ileri düzeyde yakışıklı muhteşemi.
- insan güzeli.
- erkek güzelliğinde bir milat.
(ayrıntılı profil bilgileri için: http://henrycavill.org/en/hc/personal-de... )