her başlıkta girim olmalı diyen yazar

tabiki istedikleri sürece entry girecek olan yazarlardır. sözlüğe sadece mesajlaşmak için gelenlerden çok daha değerlidirler bu yazarlar. sözlük yazılmak için yayında ! insanların birşeyler yazıyor olması bazı bünyeleri neden rahatsız ediyor anlam veremiyorum. birde eleştirenlerin sıçtıkları entryler aklıma geldikçe düşüncelere dalmamak imkansız.
diğer sözlüklerde de açık ara fark ile entry yazan arkadaştır . sözlük amaçlarının dışına çıkmadığı süre zarfında problem yaratmayacak olan yazardır . ayrıca bu yazara kimse sözlük önermemiştir yazar arkadaş kendisi başkalarına önermiştir .. ve bu yazara yazar olma dersleri verenlerin haddini aşırı aştıkları bilinmektedir kendileri tecrübeli oldukları için beş para etmez yazarlardan ders almayacaklardır .*
ayrıca ota boka entry girmek diye bir şey yoktur ota boka başlık açıldıysa bu yazanın değil başlığın oluşumundan kaynaklanan bir sorundur .
keza buradaki yazarların amacı her konuda bir fikir sahibi olup yazmaktır bir yazara bugün 10 entry sana bu kadar entry diye bir kavramda yoktur bunu böyle bilen yazarların format hakkında bilgi sahibi olup sonra yermeye davet ediyoruz ..
ilk önce anket başlıklardan başlar.evet

not: anketsporluyum.