her fitness salonunda 1 adet bulunan full kas aşırı kısa çirkin eleman

evet arkadaşlar bizim salonda da bir adet var. çoğu aşırı iğne yaptırmak sonucu poposu kratere dönmüş tipler. bir gün salona gelmesin hasta olur ağlar zırlar bu tipler. 7/24 salondalar.

tam bir ego makinası. kolları penguen kanadı gibi çünkü o gövdeye kısa kalıyor. kelle de o bedene ufak gibi çünkü omuzlar taşıyamıyor. bacaklar üst kısma göre yengeç kıskacı gibi çünkü üst kısma göre sırıtıyor. gün gelecek aşırı iğneden patlayacak diye korkmakta olduğumu beyan eder olay mahallinden ayrılırım.
hep söylüyorum. futurelavirs'in tipi mesela uzun boylu. adam vücut yapmış aga. yakışıyor şimdi yalan yok, adamın boy pos da var.

fakat yer fıstığı gibi minnacık, suratı da ninjaya benzeyen tiplemelerin vücut yapmaya kalkması dayımın finlandiya'da lahmacun satmasına benziyor. yapmayın gözünüzü seveyim, etmeyin eylemeyin. gözümüze de yazık.
öncelikle (bkz: para her ayıbı örter)
ayrıca, takdir edilesi elemandır çünkü genetiğinden gelen şeyleri elinden geldiğince forma sokmak için kaslanmıştır. bunu toplumun çok çeşitli baskılarına rağmen yapmıştır. alkışlanasıdır. çünkü toplumun bir avuç seçilmiş beybi face sidikli eleman tarafından yönetilmediğinin farkına varmıştır. aferindir ona.
son olarak, onun bedeni onun kararıdır.
genelde kısa boyluları seviyorum.kas olayını ve çirkinliğin boyutlarını çok abartmadıysa bide hafiften göbeğide varsa deneme sürüşü için eve götürebilirim ben onu.