her fitness salonunda 1 adet bulunan full kas aşırı kısa çirkin eleman

evet arkadaşlar bizim salonda da bir adet var. çoğu aşırı iğne yaptırmak sonucu poposu kratere dönmüş tipler. bir gün salona gelmesin hasta olur ağlar zırlar bu tipler. 7/24 salondalar.

tam bir ego makinası. kolları penguen kanadı gibi çünkü o gövdeye kısa kalıyor. kelle de o bedene ufak gibi çünkü omuzlar taşıyamıyor. bacaklar üst kısma göre yengeç kıskacı gibi çünkü üst kısma göre sırıtıyor. gün gelecek aşırı iğneden patlayacak diye korkmakta olduğumu beyan eder olay mahallinden ayrılırım.
hep söylüyorum. futurelavirs'in tipi mesela uzun boylu. adam vücut yapmış aga. yakışıyor şimdi yalan yok, adamın boy pos da var.

fakat yer fıstığı gibi minnacık, suratı da ninjaya benzeyen tiplemelerin vücut yapmaya kalkması dayımın finlandiya'da lahmacun satmasına benziyor. yapmayın gözünüzü seveyim, etmeyin eylemeyin. gözümüze de yazık.
kas olayını ve çirkinliğin boyutlarını çok abartmadıysa bide hafiften göbeğide varsa deneme sürüşü için eve götürebilirim.
ayy bizde de var bundan bir tane. hatta geçen uzun saçlı antrenör arkadaşa sarıntılık ediyordu. herifle konuşmak için pisuvara kadar gider mi lan bi adam. bi rahat bırak herifi, rahat rahat işesin. ama yok illa götünün dibine girecek. antrenör de antrenör ama haa. david beckham'dan hallice bişey ince uzun falan. neyse çok tasvir verdim.
boyunu ve/veya tipini kompleks haline getirip fitness kasan erkek olabilir.
(bkz: ödünleme)
aslında günün sonunda mutlu ve gururluysanız yeter.