hint erkekleri

bunlarla seks yapmanın çok güzel olacağını düşünen, bir tek ben miyim acaba?kaslı ve kılları alınmış olanlar çok iyi değil mi ya?
zevkler tartisilmaz tamam da. bu ne allasen...
kuzeyli ve guneyli olarak ikiye ayirmak mumkundur bu elemanlari.

kuzeyliler daha bir beyazimsi pakistan/afganistan fenotipindedirler. guneylileri bayagi koyu tenlidir. kulturlerinde acik tenli olmak buyuk bir cekicilik unsuru oldugundan dolayi hintlilere gore kuzeyliler daha bir karizmadirlar ve filmlerde dizilerde hep acik tenli aktorler gorulur. bu durum bizde de reklamlarda sarisin mavi gozlu cocuklar oynatilarak, turk silahli kuvvetlerinin reklamlarinda norvecli tipli elemanlar izletilerek gozlemlenebilir. bizim avrupa/bati/beyaz hayranliligimizin acik secik bir versiyonudur hint kulturundeki beyazlik statusu.

dolayisi ile kendini beyaz olarak tanimlayan hintliler facebook sayfalarinda hintli karsi cinsleri tarafindan 'ayni brad pitt gibisin', 'tipki george clooney' tripleri ile baya ego tatmini yaparlar.

dunyanin en kalabalik nufusa sahip kulturlerinden birine mensup olduklarindan kisilik olarak milyon tipi olabilir, ozellikle kuzey amerikada, yine ayni kitada dogup buyumus olanlar zamanla bati kulturune daha da bir uyum saglamistir. kuzey amerikada'ki turklerin farkinda olmadan alenen irkcilikla yaklastigi ('iyy bunlar araplardan da beter.. kara kuru bocekler') guruhlardan biridir.

aralarında hoş olanları yok değil.koyu ten sevmeyen bünyeleri etkilemeye bilirler.ama ağızlarında sakız varmış gibi konuşmaları çok itici.
ten renklerinden midir, ince bıyıklarından mıdır nedir malesef kendilerini genel olarak yakışıklı bulmamaktayım. tabi bu yorumumdan aamir khan'ı tenzi ederim.
sandalet giydikleri için sıklıkla ayaklarına bakması zevkli olan erkeklerdir.
dans etmedikleri sürece sevilebilirler. dans edicekleri zaman tanımazlığa da gelerek durumdan kurtulabilirsiniz. asdffadsfa. düşünsene kaslı iri kıyım hint abimin gerdan kırdığını ayyyy düşman başına.
ne kadar çok kasları varsa, ne kadar şişkinlerse o kadar itici olan erkeklerdir. e bir taraf şişkin olunca diğer ufak taraf daha da ufalır gözde.ne gerek var?