hoşlanılan erkeğin iflah olmaz bir serseri olması

hem hoşlanmak hem de bunun iyi gelmeyeceğini bilip buna devam etmek.

beğenilen tipin başkalarına da meyilli olduğunu biliyor olmak, hoşlanılanın fazla göz önünde olup pervasızca bir istekle çevresindekilerini ayartmaya yatkın oluşu; geceli gündüzlü seks ve koli paralelinde geçen bir hayata düçar olduğundan haberdar olup yine de ondan vazgeçememe şeklinde tur üstüne tur bindirir. aslında nefret etmek için sebep aranan ama bulunamadığı için daha da hastalıklı ihtirasa dönen manyaklı bir bağlanma halidir bu.
güldüren, güldürürken işeten bir başlıktır. iflah olmaz serseri çok hoşuma gitti.
bana bir kız arkadaşımı hatırlatan başlıktır. bahsi geçen kız arkadaşım da çok dertliydi erkek arkadaşlarından. kızı gördüğüm zaman acaba bu sefer dövüldüğünü mü, aldatıldığını mı, kullanıldığını mı, siklenmediğini mi yoksa ortaya karışık mı anlatacak diye tahmin yürütürdüm. en başlarda kızcağız için ciddi ciddi üzülürdüm. ulan bir kızın bütün erkek arkadaşları mı arıza çıkar diyordum. ama sonra üzülmek yerine daha fazlasını hak ediyorsun orospu demeye başladım * bilerek ve isteyerek böyle tipleri seçiyordu. şanssızlıkla alakası olmadığını anlamam biraz zaman aldı.
türk kızlarının serseri erkeklere aşık olması gibi bir gerçekte var.
ıyhh o çomarlardan bir zahmet hoşlanmayın kızlar ya, başınız belaya girrerrr
serseri erkeklerden sıkıldım artık ama efendi erkek bulamıyorum burada. beni istemiyorlar çok. kaşar olduğum için mi acaba?