hoşlanılan tiple bir sonunuz olamayacağını düşünmek

bu kafada kurgulanıp zevkle yazılıp; iş enter tuşuna basmaya gelince silerek göndermekten vazgeçilen ileti gibi bir şey. sadece düşüncesi bile bir şeylerden alıkoymaya yetiyor ancak yine de kafandan atamıyorsun.

sıklıkla yaşadığım örnekleri arada şehirlerin ya da ülkelerin olması ya da ufak çapta psişik sorunları bulunan birinden düzelmeyeceğini bildiğim halde vazgeçememek. zor be anam.
sacmaligin daniskasi olan durumdur.sanki sonu olupta evlenip iki cocuk yapip ev almak icin kredi cekmek olayi kanun mu ? baslayan seyin sonunu düşünmek kafadan iliskiyi siker atar.
hetero degiliz onlarin kurallarina gore hareket etmek onlar gibi dusunmek ibnelige yapilan en buyuk hakaret. sonumuz yok diye sevmeyelim mi yada beraber tatile cikmayalim mi? dizi izleyip evde pineklemeyelim mi? kurbanlik danaya girmeyelim mi a dostlar? insan yaratığı fani, zaman akip giderken guzel seyler yasamaliyiz. yoksa yarin bir gün belimiz bükülüp sikimiz yere paspas olunca cok pisman oluruz cok.
sebebi, her yeni başlayan ilişkide * aklın hep en geride kalmış olması olabilir.
her zaman o çok mükemmel ya da aşık olunanla kıyaslamaya ek olarak ayrıca da kişinin bağlanma korkusu yüzünden kendini rahatlacak bahaneler üretmesine de yol açar. yaşamadan bilinemez, o yüzden önden böyle bir kilit vurmak zaten baştan ilişkiyi bitirir.