hülya avşar'ın tacizine uğrayan çocuk

ismi baha bayırlı. henüz dört yaşında. çok sevimli ve kesinlikle yetenekli. inanılmaz güzel bateri çalıyor.
ve yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında, milyonlarca insanın gözü önünde hülya avşar tarafından poposu ısırılarak "taciz" ediliyor.....
ne olduysa ricky martin'den sonra oldu... ah şu alışkanlıklar..*
pedofili, taciz gibi konular içi boşalıtılacak ve hafife alınacak konular değillerdir. hülya avşar'ı itici ve şımarık buluyoruz diye dünyanın en iğrenç suçlarından biri olan pedofiliyle onu suçlamak nasıl bir aymazlıktır? neymiş programında küçük bir çocuğun kıçını ısırmış! yahu siz neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz? bu ülkedeki milyonlarca insan hatta ana-baba çocukların yanaklarını mıncırarak sever, ısırır, şaplak atar. kültürümüzde bu var. sosyal medyada(özellikle ekşisözlükte) zaman zaman çığrından çıkan linç ve hakaret kampanyaları ciddi olayların da sümen altı edilmesine sebep oluyor... biraz özen!

izlediğimde çok üzülmüştüm. lanet olsun çocuğa hülya avşar virüsü geçti diye. zombi'ye dönüşmediğine hala şaşkınım
bir sonraki programda çocuk "ama ısırmayacaksın tamam mı" falan diyor. programın sonlarına doğru da çocuk tam ters dönüş yapıyor ve "hülya hani beni yüz üstü yatıracaktın?" ve giderken bile "hülya ama beni yatıracaktın, yatırmadın" diyor. bu çocuk sizce bu durumdan etkilenmiş midir? bence etkilenmiştir. tabi öyle bir ülkede yaşıyoruz ki "sütten psikolojisi bozuldu" raporu verilen çocuklar varken, defalarca tecavüze uğrayan çocuk için "psikolojisi zarar görmemiştir" sonucuna karar veren insanlar var bu ülkede. !
daha da iflah olmaz, ayarları bozulmuş bir çocuktur. acilen format atıp yaşadığı o anları hafızadan silmek zaruridir.