ilk gece

titrek manda gibi titriyorum heyecandan,karşımda bir erkek allahım ne yapabilirim diye iç ten içe mırıldanıyordum (sonuçta bir kadın değil)
başarılı olamamıştım nihayetinde. erektil disfonksiyon
gerdek gecesi. katı heteroseksüel evliliklerde kızlık zarının çarşafta bırak(a)madığı kan lekesini düğün gecesi kadın bırakır. kız değilmiş ya, kadın olmanın faturası işte. beyaz gelinlik beyaz çarşaf ironisi.
deneyimsiz kadınlarda korku yaratabilecek gece. eşcinseller için ilk pasif olunma anında da aynı korku yaşanabilir ama bu ilkin gece olması gerekmez.

(bkz: sıkma kendini rahat bırak)
basrollerini haydar ve kezban isimli iki deneyimsiz oyuncunun oynadigi, yer yer pornografik sahneler barindiran amatör gerilim- korku filmi.. hiç bir gise basarisi olmamasina ragmen sürekli devam filmi çekilen yerli yapim. hayatimizin özeti...
en özel gecelerden biridir.o geceyi yaşamak bir tarafa , dünyalar sizin olsa bir tarafa , hiç bir şeyin bu kadar zor ve güzel olabileceğini söyleseler dahi , onun büyüsü farklıdır.bir daha aynı tutkuları , coşkuları , heyecanları yakalaması imkansız bir gecedir...