insan dışkısından hamburger

japon bilim insanı profesör mitsyuki ikeda, yüksek besin değerine sahip olduğunu iddia ettiği insan dışkısından et üreterek bir ilki gerçekleştirdi. yaklaşık 4 yıldır bu konu üzerine çalışan profesörün kurduğu sistem şu şekilde işliyor; öncelikle dışkının insana zarar verebilecek bakteri ve mikropları, özel işlemlerden geçirilerek temizleniyor. daha sonra özel bir sıvı, soya sosu, et sosları ve hamburger etine konulan baharatlar ekleniyor, bir süre bekletildikten sonra et hazır hale geliyor. normal ete göre, yüksek proteinli dışkı eti üretim maliyetinin 10 kat fazla olduğunu belirten profesör, ürünün 1 yıl içinde restoranlarda yer alabileceğini belirtiyor.

afiyet olsun yazarcanlar. *

efendim, vakti zamanında japon bilim insanı profesör mitsyuki ikeda'nın yapmış olduğu bir cinsel deneyiminde tatbik ettiği fisting sırasında avcuna gelen boku; kıvam olarak hafif cıvık bulmasının ardından; ufalanmış ekmek, galeta unu ve nişasta ile bağlayarak ve çeşitli baharatlarla aromasını zenginleştirerek köfte kıvamına getirdiği; lezzet abidesi; bökte'yi bol yağda kızarttıktan sonra yumuşak sütlü ekmek, halka soğan, aysberg ve barbekü sos ile tamamladığı burger king'in yeni hamburgeri.
bana çok sevdiğim dizi olan south park'taki cartman şerefsizinin ass burgers(s15e08) bölümünde yaptığı hamburgerleri hatırlattı.


hamburgere karşı bakış acımı değiştiren başlık.
lan ben nasıl yiyecegim şimdi o güzelim carl's junior mönülerinden..?
hııh şimdi boku yedik dedirten durum. iyice ototrof canlılar haline gelicez.
özellikle yurtdışında (ki ben londra'da şahit oldum), "yellow and brown"cı tayfanın sevdiği iğrençler ötesi fetişi bana hatırlatan başlık. bir de boku yemeyi sevenlerin arka ceplerine mendil koyup sallandırdıklarını duymuştum. * * *
halihazirda satilan hamburgerler zaten bi boka benzemiyor. bu yeni yapilan, hiç olmazsa bi boka (insan boku) benzeyecek. japon abi iste.. yapinca en iyisini yapiyor...
bu gözler başka neler okuyacak , şahit olacak .