insanın karnının dümdüz olması

hayatta hiç tatmadığım ama çok merak ettiğim durum. daha detaylı tanımlamak gerekirse bir insanın göğüsleri ile kaval kemiklerinin arasında kalan ön bölgenin dümdüz olması diyebiliriz.

nasıl bir histir insanın ayna yardımı olmadan pipisini görebilmesi? pantalonun sıkmaması? bu insanların belinde kıyafetler nasıl düşmeden durmaktadır? kafamda deli sorular. 75 kilo falan verirsem yaşayacağım durumdur ayrıca.
sonu olmayan devinim. gittiğim spor salonunda 10 yıldır spor yapanlara baktığımda gözlemim şu: düz karın olunca bir sonraki aşama azıcık da kas olsa fena olmaz oluyor. yağ dokusu tamamen yok olup kasa evrilince bu kez de adonis ve six pack istemeye geliyor sıra. adonislere sahip olunca da amaç zayıflamak ve vücudu irileştirmeden bülküm büklüm kas yığınlarına dönüştürmek oluyor. yani sonu olmayan bu süreçte insan hep daha çoğunu istiyor dibini bulanını görmedim.

göbek de düz karın da uygun bir bedende yerine göre yakışıyor. ya da insanın şekliyle barışık olması asıl önemli nokta gibi görünüyor, gerisi sadece yorucu ayrıntılar.
güzel birşey olsa gerek. en azından istediğin gömleği t-shirt i giyebilirsin. *
insanları, on sene boyunca hergün istisnasız onbeş tane bira içtiğime inandıramama sebebim.

- yaw ozi sen bu kadar çok içiyonda, niye göbeğin yok ağuna goyim.

+ çünkü eşşeğin zikinden dolayı.
iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da var,kendimden biliyorum.
mesela istediğiniz şekilde t-shirt giyebiliyorsunuz,her yerden rahat bir şekilde geçebiliyorsunuz bunlar artı yönler
fakat bazen zayıflığınızdan dolayı beden bulamadığınız da oluyor arada,görünüşü kötü oluyor karnınız dümdüz bu kötü tarafı
şahsen ben hiç memnun değilim bu durumdan
götüne uygun pantolon bulamayıp, üstüne bulduğu en ufak beden pantolonu daraltma ihtiyacı duyabilitesi olan insandır.*
benim dümdüz abi. böyle aşağı doğru bakınca direk penisimi görüyorum. penisim yukarı doğru bakınca direk beni görüyor. gözgöze gelmemeye dikkat ediyoruz. bu arada ben de hep kilolu insanlara kıyafetlerin daha çok yakıştığını düşünürüm hep. insanlar çeşit çeşit işte. neyse penisim yazma der gibi bakıyor, bırakıyorum.
başlık yazarlar arasında, "üzerine uygun beden bulamama ya da açlık sınırında yaşamaya çalışan insanların beden yapılarıyla ve zafiyet geçirecekmiş gibi" bir algı oluşturmuş olsa da, salt göbek olmama durumunu ifade ediyor.
karnı düz olanların bu konuda ''çok bi şey değil'' ya da benzeri tepkilerine pek hak vermiyorum çünkü şöyle ki, insanın karnında sürekli bir kütle ile dolaşması ve yazılanlar gibi istediğin kıyafeti bulamama vs dertlerini geçtim, istediğin birini bulamama da bile etkili olan bir şeyken bu olay, böyle büyük bi şey değil diye sallanması, bu konuda zaten hiç/ ya da artık sorun yaşamayan insanlar için çok olağan bir tepki.

hani nasıl hayatu boyunca zayıf bir insan 5-10 kilo olunca kendini 300 kilo sanıp tribe giriyorsa, bu da onun gibi bir şey, yaşamadan bilemezsiniz. ha tabi muscle bear olup hayli talep görenler de yok değil ama genel olarak, sizden önce odaya karnınız giriyor, hatta en basiti öpüştüğünüz, sarıldığınız biriyle aranıza bi şey giriyor. memnunsanız ne güzel ama bu konudan muzdarip biriyseniz de gerçekten hoş bir durum değil.