ıslah evi

kenan ece ve mustafa üstündağ'ın kurduğu çamurdan tiyatro'nun ilk oyunu ve ilk projesi. oyunu bol ödüllü yönetmen engin alkan yönetmiş. oyunda didem balçın, kenan ece ve mustafa üstündağ oynuyor.

`çamurdan tiyatro` 'nun ilk projesinde, mutlu evliliğiniz, başarılı kariyeriniz, nezaketiniz, demokratlığınız ve sosyal duyarlılıklarınızla korunaklı evinizde sürdürdüğünüz korunaklı hayatınıza günün birinde eski bir dost misafir gelir ve her şey birden değişiverir.

norman lock’un türkiye’de ilk kez sahnelenen oyunu “islah evi”; 21. yy insanının balonunu sıkı bir vuruşla patlatıyor ve “terör”ün mağduru ve faili olmayı farklı bir bakışla sorgulatıyor.

http://www.camurdantiyatro.com/
pazartesi akşamı wagaman ile garajistanbul da izleyeceğimiz tiyatro oyunu. bir süre her pazartesi akşamı gösterilecekmiş. seyhanarman teşekkürler canım.
bilet fiyatları tam 35, öğrenci 25 tl. biletix ve garajistanbul girişinden temin edilebilir. bu akşam saat 20:30 da oyun başlıyor. izlemek isteyenler var ise ben ve wagaman orada olacağız. biletler tükenmeden alabilirsiniz. öğrendiğim bilgiye göre halen yer varmış.
finalinde dumura uğramanın çok mümkün olduğu müthiş oyun. spoiler vermiyorum, gidin izleyin.