justin bieber bileti için kuran yırtan kız

türkiye'de gerçekleşmiş bir olayın öznesidir. directioner ve belieber tayfasının ne kadar gerizekalı olduğunu da net gösterir.


https://twitter.com/haticeakbulut12/status/298755670235287552/photo/1

allah ıslah etsin bu ergenleri .
hayatımda gördüğüm en lüzumsuz davranışlardan biri. dinler saldırılacak şeyler değil ya. her ne kadar bazı insanlara, bazı dinler cehennemi dünyada yaşatsa da, dinsizler ve dindarlar arasında bir savaşa gerek yok, çünkü bunun sonu yok. olaya gel; biri kuranı tuvalete atsın, diğeri onun fotoğrafını atsın, böyle psikolojik savaş sonsuza kadar sürsün. insanlar bu kadar mı sığ?

kızcağıza gelince, justin bieber da seni görecek mi bari?
beliber olarak adlandırılan kitlenin sosyolojik olarak incelenmesinin zorunluluğunu gösteren hadise... yok justin üzüldü diye bileğini kesmeler ,yok directionerci sevgilisinden ayrıldı diye ağlamak ve bu olay .
yeni nesilde bir problem olduğunun kanıtlarından birisi olan durum. tek dileğim bu durumun sadece zihinsel olup,kalıtsal olmamasıdır.
türkiye'de gerçekleşmemiştir, türkiye'de taharet musluğu olmayan bir klozet vardır ama o da tutup bu kızın attığı klozet değildir. google görselde "quran toilet" aratırsanız gerçekler çıkar.
haberde geçen bir diğer görsel de yine aynı şekilde gugıllanmış bulunmuş bir karedir. tespit etmek için kriminal laboratuarlara hiç gerek yok, sadece kırpıp aratınca bile somali'de olan bir olayın haberinden alıntılandığı görülebilecektir. böylesi provokasyonlara çabuk gelen bir millet olduğumuzdan ötürü yine twitter üzerinden tepkiler yağmıştır.
tabii ki din protesto edilebilir ama justin bieber ile ne alaka?