kavalye bar

bodrum barlar sokağındaki gay bardır kendisi.az önce çıkmış bulunuyorum.şahsen ben bu kadar yorgun,enerjisiz bir club görmedim.
içeride tek dans eden ünlü bir spikerdi.
bearlar için pek uygun olduğunu söyleyemem.biz arkadaşlarla eğlendik yetti.
ayrıca gündüzleri beach olarak kullanılan bir cafe & bar dır. mekan çok bayık ve de müzik seçimleri çok ama çok kötüydü.
gündüz pek bir özelliği olmasa da akşam doğru parça seçimleri, sıcak yaklaşımı, hiç dans etmeyen oturaklı kitlesi ve denize nazır konumuyla bodrumda rahatça eğlenilebilecek mekan. ama nedense hetero friendly tavrıyla beklentileri düşürmüştür. *
gündüzleri denize girilebilen geceleri ise lounge/bar olarak hizmet veren ve barlar sokağı gibi merkezi bir yerde konumlanan gey bar. gündüzleri geyden çok heteroları, geceleri ise öküz gibi bakışlarıyla sizi rahatsız etmeyen, kendi sohbetinde içkisinde olan geyleri ağırlayan bu mekan, müzikleriyle bugüne kadar gittiğim pek çok bara açık ara fark atar. bodrum'a gidildiğinde uğramadan dönülmemesi gereken mekanların başında geliyor.
mekan geceleri çok hoş.*denizle iç içe mumlar,ışıklandırma vs. çok hoş yalnız fiyatlar çok uçuk.oturup kafa dinleyebileceğiniz,sohbet edebileceğiniz hoş bir mekan bodrumda.yalnız eğlenmek istiyorsanız birazda dağıtmak tabi bodrumda gidebileceğiniz mekan barlar sokağındaki murphy's.