kırolardan hoşlanmak

böyle bir şey de var. adam iyi eğitimli, düzgün tipli, parası, güzel zevkleri olan biri ama gel gör ki kıro tiplerden, kaba saba tiplerden hoşlanıyor. bu tipler de adama kötü davranıyor, kullanıyor, parasını yiyor, hatta döveni, tecavüz edeni oluyor. yine de vazgeçmiyor bu kişi. evli çocuklu kamyoncu bir amca ile yaşadığı sözümona “aşk” için işini bırakıp başka bir şehre taşınanını bile duydum. insan cinselliğinin farklı dışavurumları mı desem, bildiğin düz mallık mı desem, gönül boka da konar mı desem, ne desem bilmiyorum. enteresan geliyor ama böyle hikayeler dinlemek. geçende yine buna benzer bir hikaye dinledim de, bir de kendisine edilen tecavüzü çok harika bir şey olmuş gibi anlatıyordu, dedim bazıları ne kafalar yaşıyor. eğitimli, düzgün konuşan tipler bana gerçek erkekmiş gibi gelmiyor dedi hatta.
farklı fiziksel çekimlerden bir tanesidir.

bunu garipsemek, seveni mal olarak itham etmek, bu kategoridekilere tabiri caiz olarak da olsa bok demek içten içe üstten bakmak, karşındakini küçük, kendini ondan üstün görmekmiş gibi geliyor bana.

yıllarca ayı sevdiğim için beni bilen çevrem "resmen godoman/şişko/çirkin adam/obez/kamyoncu.... seviyorsun" falan dediler. ama beni çeken, gözüme hoş gelen, bana haz veren buydu. lakin bunu onlara anlatabilmek ne mümkün!

hangi cinsiyeti sevdiğimizin yargılanması bitti, şimdi daha spesifik olarak nasıl kişileri sevdiğimizi yargılamaya mi başladık?
kırolardan tiksiniyorum çok şükür. ama aptal seviyorum bunu aşamadım.
aptal,her şey çok daha farklı olabilirdi aptal !
bir türlü empati kuramadigim iliski turu.birde sirf daha kolay asagilayip ezebilmek icin kendisinden daha cahil insanlarla iliski kuranlar var ama zevk meselesi.birşey diyemem saygı duyarım.