kısa boylu erkeklerin yatakta daha iyi pasif olmaları

uzun boylu bir pasif olarak, uzun yıllar inkar ettiğim, fakat aktif olmaktan gerçek anlamda zevk almaya başladığım son zamanlarda kabullendiğim bir gerçek. uzun boylu pasifler alınmasın. hepiniz hala seviliyorsunuz ve içinizden esnek vücutlarıyla durumu çok iyi kurtaran arkadaşlarımız var.

ne var ki kısa boylu bir erkeğin yatakta aktifine sunduğu rahatlığı hiçbir uzun boylu pasif sağlayamıyor. rahatlıkla pozisyondan pozisyona sokulmaları, kucağa alınmaları, aktiflerinin ellerinde birer fuck toya dönüşmeleriyle, bu adamlarla yapılan seksin hazzını fark etmemek mümkün değil.

sadece pasif olarak takıldığım zamanlarda, arada partnerlerimin isteğiyle aktif de oluyordum ancak içimden gelmediği için kendime aktif diyemezdim, kısa boylu aktiflerden pek zevk almaz ve kadınların ve erkeklerin de ikinci planlarında kalan bu adamların seksin hangi türünde daha iyi olduklarını düşünürdüm.

cevabını aktif olmaktan gerçek anlamda zevk almaya başladığım bugünlerde aldım.

pasif olmakta...

(bkz:kısa boylu erkeklerin doğuştan yetenekli pasif olmaları)

(bkz:götü yere yakın olandan korkacaksın)*

(bkz:fuck toy)
“uzun ayakta kısa yatakta”diye boşuna dememişler...
katlama bükme ve kıvrılma olayının asgari olması sebeptir.
166 boyum ile okuyunca sırıtmama neden olan başlık*
yıllardır savunduğum önermedir. ergonomiklerdir. mobildirler. erişilebilirdirler.

(bkz: cep ayısı)
uzun boylu sevmiyorum deyince dalga geçtiğimizi yada acıdığımız için öyle söylediğimizi sanan kısa boyluları inandırmaya çalışmaktan yorulduk.herkesin tek tip zevki olduğunu sanan uzunlar, kavakta da boy var lafını unutup 170 cm’nin altına cüce muamelesi yaptıklarından, adamların gözlerinde 10 cm’lik fark bile kendilerini ben cep ayısıyım şeklinde ifade etmelerine neden oluyor.