kızlı erkekli aynı merdiveni kullanıyorlar

trabzon il milli eğitim müdürü'nün şakaymış gibi duran ama gayet gerçek açıklaması. ismi tamer kırbaç olan bu zat, sosyal bilimler lisesinde kız ve erkek öğrencilerin bir arada okuması yüzünden geceleri uyku uyumakta zorlanıyormuş. artık bu açıklamasından sonra ileri demokrasi neferleri tarafından terfi ettirilir. * zatın orijinal açıklaması:

“erkek öğrenciler ile kız öğrenciler aynı binada altlı üstlü kalıyor. aynı merdivenleri kullanarak uyumaya gitmeleri inanın beni iki yıldır rahatsız ediyor ve diken üstünde oturmama sebep oluyor”
erkekli erkekli kullansalar da yine dert edinilecektir. ama daha korkuncu şudur; diken üstünde oturması. bu da beni tedirgin etmiştir. çünkü o diken üstünde uzun süre oturunca önce bir istek gelir, sonra yönelime falan döner. bir de diken üstünde otururken ileri derecede içine almamak gerekir. fazlası haramdır çünkü dinimizde. ve en önemlisi de diken üstünde her zaman gizli saklı oturulmalı ve arkadaş sohbetlerinde dikenin sizin kucağınıza oturduğunuzdan dem vurulmalı.

(bkz: erkeklerin yanaktan öpüşmesi eşcinselliğe yol açar)
(bkz: ileri derece oral ilişki haramdır)