kükreyen yazar modeli

yazım yanlışı içeren bir başlık, girdi veya formata uygun olmayan bir girdi girdiği zaman, girdisine "doğrusu şöyle şöyledir, lütfen düzeltirseniz sevinirim." şeklinde yorum bırakıldığı zaman "sana mı sorucam. sevinirmiz. allam ya" şeklinde cevap veren. bir sonraki ricalara ise "of tamam bir siktir. kes" , "siktir git!" , "olum sen cidden mal mısın? problemli misin? siktirme..." şeklinde çirkef kükremelerde bulunan modelidir. küfretmeyi yeni öğrendiği, üstüne fazla gidilmemesi gerekir, kürtlük damarına basılmaması aksi takdirde "türklük damarı" şeklinde başlık açmasına ırkçılık yapmasına neden olur. aynı zamanda keyfini bozan girdileri silen yazar modelidir. kürt taraftarlığı değil kürt holiganlığı yapan yazar modeli olmakla beraber holiganlık, yapılan her şeyden insanı soğutmaktadır, en humanistini bile. keyfini kaçıranları kovmak, kışkırtmak gibi çirkef yollara başvurur. ayı sözlüğü ekmek teknesi olarak görmek vakası yaşatır. moderatörlerin neye göre seçildiğini sorgulatır. ayrıca bu tarz yazarlar açılan anket başlıklarına hakaret eder ve kürt-türk kavgasını uygun görür.


kükremiş sel gibi olmuş, bendini çiğnemiş aşmıştır. yazıktır, günahtır, sahip çıkılıp topluma kazandırılması gerekir.

(bkz: kovulduk ama gitmedik)
(bkz: direne direne kazanacağımızı umanlardanız)
(bkz: ekmek teknesi dizisini anımsatan yazar örneği)
tek kazandığı ortamı germiş olduğu için gözden düşmesidir. sevgiler sunuyor ve bahtı açık olsun diyoruz. kürt veya türk olduğu için böyle düşündüğümü sanacaktir kendisi. ama kürt veya türk olduğu için değil, hoş vakit geçirmek ve eğlenmek için geldiğimiz bu sözlükte gereksiz çıkışlar yapıp ortamı gereği için. yine fikrini söylesin tabi. bu onun en doğal hakki. ortamı germeden yapsın bunu.
subjugatoru örnek alsın biraz. adam ateist olduğu halde en koyu müslümanimiz bile seviyor onu. neden mi. üslup biliyor adam. kırmadan bozmadan savunuyor davasini. karşıt fikirleri de aşağılama olarak görmüyor. helal olsun. ben ilahiyat mezunu dindar biriyim. ama keşke bizim müslümanlar da subjugator kadar olsaydılar.