kullandığım ilaç beni eşcinsel yaptı

eğer nuri alçoyla abi kardeş- iki arkadaş- kıvamında dışarı çıktıysanız ve ısmarladığı içkiye '' abi deme lazım olur'' düşüncesiyle kattığı ilacı içtiyseniz sabah kimliği belirsiz bir yatakta çırılçıplak uyandığınızda aklınızdan geçebilecek düşünce. aksi taktirde böylesi bir yan etki görmek abesle iştigal.
bazı ilaçların hormonlarda dengesizlik yaptığı düşünülürse, kullandığı ilacın ostrojen hormonunu fazla salgılatmasıyla veya testeron miktarını azaltmasıyla kendi cinsinden hoşlanmaya başlaması tuhaf bir durum değil. bilimsel açıklamalar var bununla ilgili.
eşcinsellik bir ilaçla olacak şey değil bence(kesinlikle yanlış anlaşılmak istemiyorum).içten gelen ve gayet doğal bir his.
retardasyon sonucu kullanılacak cümledir,ilaç eşcinsel yapmaz ama beyne zarar verip retard yapabilir
sol meme ucumda çıkan göz çıbanı nedeniyle krem kullanmaya başladım. doktor açıkça kime yalattıysan mikrop kapmış dedi, teşhis bu. son yalattığım mihendis beyle tüm irtibatımı kestim artık zinhart da olsa yalayamaz. tek korkum meme uçlarıma krem sürerken chelsea girls sendromu yaşıyorum. acaba hetero mu olacağım. korku büyük.

http://eu.movieposter.com/poster/MPW-109...