lgbti temalı kamu spotu

kamu spotu adı altında parti reklamı yapan suni yayınların tersine kamuya faydalı olma amacı güden yayınlar. lütfen benden nefret etme sloganlı spotun malesef türkiye"de çok kişiye ulaşması imkansız olsa da yapılmış olması ve duyurulması bile bir başarı.

http://gaymag.org/lutfen-benden-nefret-etme/
içinde bulunduğum 5 kişilik kadro ile, başlangıçta " iki tane tanımadığımız öğrenci arkadaşın tez ödevine yardım ediyoruz... " diye düşünerek hazırladığımız çalışma. youtube'da yayınlanmasını tek isteyen kişiydim ve görüyorum ki; o kadar da yanlış bir karar vermemişim...

futurelavirs, müteşekkirim...*
izlerken duygulandım, tüylerim dikeldi. anlaşılması basit, içerisinde net mesajlar barındıran bir video olmuş. elinize, dilinize, yüreğinize sağlık. umarım birçok kişiye ulaşan ve sesimizi duyuran bir kamu spotu olur.
güzel olmuş. kanalda gayleri stereotype haline getirdikleri diğer videoyu silmelerini tavsiye ederim. izlerken ben utandım.
çok yakın arkadaşlarımın bir proje doğrultusunda kamera karşısına geçtikleri, tebessüm ve gücü içinde barındıran lgbti temalı viral video.