liseli biseksüeller

erkekler tuvaletinde diğer biseksüeller ve geylerle birbirlerini oralarını buralarını inceleyip, kantine merve'yi götürmesi muhtemel biseksüeldir.

ahaha yok lan kuyruk acım yok ama orta okulda böyle bir çocuk vardı.

aslında bunlar 4 kişiydiler. 2'si ikizdi. :d:d

beden eğitim derslerinde falan soyunma odasının tenhasına geçip birbirlerini şeylerine falan ellerlerdi. hatta bir tanesi sınıfta şeyini çıkarmış diğer oğlanlara elletmiş, salaklar bu arada, o sırada kızlar girmiş falan... :d:d olm ben bunları gördükçe ben gey değilim falan diyordum. gey denince aklıma bunlar geliyordu. :d:d hatta ben ve diğer gey arkadaşım, o zamanlar bilmiyoruz kendimizi ve birbirimizi, ailelerimize şikayet etmiştik. :d neyse din kültürü öğretmenimiz sınıf öğretmenimizdi. "olm siz gay (yazıldığı gibi) mısınız falan demişti jöleli saçlarını tutup "ne pis adamlarsınız," falan demişti :d olm sınıfta pipiyi açıp ellemek ne lan :d:d

neyse arada bunlarla karşılaşıyorum. hepsini sevgilileri falan var. hatta bir tanesi askerden dönünce evlenecekmiş falan. bilemiyorum tabii arka planda ne işler çeviriyorlar, ben o şehirde pek aktif değilim.

o değil de ne biçim okulda okumuşum. sonra bir kız vardı 6. sınıfta orospuluk yapıyordu. oğlanları bodruma götürüp 10.000.000 tl'ye sakso çekiyordu. hatta bir gün geldi benimkine de elledi falan "napıyorsun sen gülüm," dercesine baktım utandım kalktım yanında asfasdasdasd :d:d
"aktif değilim"

triggered

bu "amerikan pastası"vari liseden ben de istiyorum. bizimkisi teknik lisesi olduğu için herkes kıroydu. bizim ilkokul böyleydi. ilkokulda hoşuma giden erkekle tuvalete gidip sevişiyorduk. bir tane erkeksi bir oğlan vardı, ben onu arzulardım hep. bir gün başka bir arkadaşı kucağına aldı, sonra beni almaya çalıştı, ben rahatsız olduğumu söyledim. ama sonra eve gidince 31 çektim o çocuğu düşünüp. şimdiki kafam olsaydı sikişirdim onunla.