maalesef türkiye'de gay futbolcular var

teknik direktör yılmaz vural tarafından dile getirilen ılımlı homofobik söylem lakin hemen ekliyor, "gay olmanın kabiliyeti etkilediğini düşünmüyorum. onun özel hayatı."

sanki futbolcular arasında gay olması anormal bir durummuş gibi, enteresan sözcüklerle tanım bulan gay futbolcular; vural'a göre asla bu durumlarını açıklamıyor. gay ve lezbiyen olma durumunu şak diye anlayan teknik direktör bu algıya hissederek ulaştığını beyan ediyor. gay ölçüm biriminde randıman değerlendirme seviyesi ise "kız yurtlarında lezbiyenlik, erkek yurtlarında da gaylik hep vardır. gözümle bir şey yaparken gördüğüm yok, ama tavırlarında hissederim." açıklaması.

önce normal bir durummuş gibi deklare edilen ancak nedense hemen önüne homofobik yapım ekleri eklenerek, topluma uyumlu hale getirilmeye çalışılan yurudumum eşcinsellik demeçlerinde; dünya normları bakımından bir gelişme ya da ilerleme yok. denge politikası olsun ne şiş yansın ne kebap, gay'lar da olsun ama göz önünde olmasın anlayışı tam gaz devam.

http://spor.haberler.com/yilmaz-vural-tu...
eşcinsellerden bahsederken maalesef demek artık moda olmuştur. maalesef ne lan! kabiliyetlerimiz "normal !" insanlarla aynıymış. neyin kafası lan bu?
büyük ihtimalle çıkma teklifi edip reddedilen kişinin beyanatı.
yılmaz vurala bu yıl ki hornet vıp üyeliği , hornet kurucusu mehmet hornetcigiloğlu tarafından göstermiş olduğu koli bulma çabasından dolayı takdim edildi .
mertgreen liberlanddan bildirdi .
(bkz: hornet )
(bkz: hornet vıp )
(bkz: plaket )