madi sözlük

yazar azlığından kaynaklı,bana biraz soğuk gelen sözlük-tabi ki bunu belirlemede ben bir ölçüt değilim sadece kişisel fikrim-. ama bu sözlük için görüşlerine sonuna kadar hak verdim.bu sözlükte bariz bir homofobiklik var.bunu kabul etmek lazım.
günde 5 entry girilen sözlük.
hızlı gidip boku seyrek düşen sözlüktür. asosyal bir yönetim, seviyeli gay edalarında takılan 3-4 kişinin günlük 2-3 entrysiyle idare edilen, bu sayede sözlük olduğunu sananların da bulunduğu mekan. birde utanmadan ayı sözlüğe laf atmışlar. sanki başlık açmışlarda çalmışız.

14 ayda madi sözlük;

toplam entry : 21506
toplam başlık : 5096


5 ayda ayı sözlük;

entry sayısı : 37408
ba$lik sayısı : 8130


(bkz: bir madi sözlük vardı ne oldu ona)
şu sözlükler arası atışmalar gerçekten itici geliyor bana.hem oranın burası için kötü lafları,hem de buranın orası için kötü lafları.isteyen istediği yerde yazar,gerek yok bu tarz atışmalara.

formatlarına hayranım açıkcası,dışardan ara ara takip eden birisi olarak fakat bir yazar sıkıntıları var sanırım.keşke uzlaşılıp daha güzel şeyler yapabilseydik hep beraber.
bir yandan sülümanı keserken bir yandan da sözlük sözlüğün külüne muhtaçtır atasözünü sıçmama neden olan başlıktır.

(bkz: hepimiz kardeşiz)
homofobik sanmışlar ayısözlüğü güldüm açıkçası * biri daha takip ediyor selam çakıyorum chalchene'e *
sanıyorum ki kapanmış olan sözlük belki de bakımdır ama pek ihtimal vermiyorum. *
yeni yazılımını kullanmak oldukça zor gibi görünüyor. sana puanım sıfır kanka. *
ayısözlükten önce üye olduğum sözlük-tü-

üyeliğim maalesef 1 günden fazla sürmedi. yanlış hatırlamıyorsam 1. geleneksel madi sözlük zirvesi diye bir başlık açıp altına da üye sayısının az olduğu için katılımın az ya da hiç olmayacağını tiye alan bir entry girmiştim. zeka dolu bir kullanıcı da cevaben "1. olan şey nasıl geleneksel olur ahahahha seni aptal şey" şeklinde zeka dolu bir entry girmişti. eğer başlığın altına " dikkat bu entry ağır ironi içerir" şeklinde bir not düşmüş olsaydım her şey farklı mı olurdu bilmiyorum ama o entry benim son entrim olmuştu, bayılmışım... gözlerimi açtığımda kendimi şefkatli ayıların kucağında buldum.

neyse demem o ki, eğer tipik bir aktivist gay gibi düşünmüyor iseniz çok da rahat edebileceğiniz bir yer değil, faşikliğe o kadar karşılarki en ufak bir faşik söyleminizde kullanılmış orkitlerini yüzünüze fırlatıp, saçlarınızı acımasızca çekip hiç faşik olmayan bir şekilde sözlükten gönderilebilirsiniz.
temasında ve sisteminde köklü değişiklik yaptıktan sonra kullanımı çok zorlaşan sözlüktür. *
temasında ve sisteminde köklü değişiklik yaptıktan sonra kullanımı çok zorlaşan sözlüktür. *
ayı sözlük'ten başka lgbt sözlüğü mü varmış?