mahallenin bakkalinin kocasi

  • /
  • 6
yepisyeni yazar. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
sanırım çok esrarı cengiz bir yazar hoş gele bilader
evvelsi gün ayı sözlükten haberdar olan, dün gün boyu muhtarlıktan ilmuhaber, savcılıktan temiz kaadı, 6 adet fotoğraf temin edip, gece sabaha kadar usanmadan kuyrukta bekleyip sözlüğe kaydını yaptıran, bugün de aranızda olan, sabırlı, gürbüz, şebelek ve bir o kadar da zirzop yazar.
haa bu arada kankalar, fotoğrafçı abimiz de, götü göbeği yerinde, göğsünden ve ensesinden kıllar fışkıran, kara gözlü, kara kaşlı, kaytan bıyıklı yağız bi abimiz. karanlık odada ufak bi mesaimiz oldu.. harika fotoğraf çekiyo adam...
hoşbulduk sevgili yogilerim. uçsuz bucaksız çöllerde yıllarca şanssız bir bedevi düşürebilirim belki diyerekten boşa zaman harcamış, afedersiniz kendini bozmuş bir kutupayısı hayvanı olarak, sizden haberdar olduğum zaman nasıl keyiflendiğimi anlatamam. adeta somon balığı kaynayan bir nehire, ya da bıngıl bıngıl fok balığı hayvanı kaynayan kuzey buzz denizine yeniden kavuştum.. sıcak çöl kumlarından buzz gibi soğuk sulara dalmak gibi öyle bi hislenme, öyle bi yumuşaklık, öyle bi godoşluk... ağliycam galiba... çekilin lütfen.. yalnız kalmaa ihtiyaçlandım sankim...
aktif yazar.. hic boş durmuyo maşallah...
abi inci sözlükten mi geldin ? vöhtrebeşke yavaş ya diye düşünceler aklımdan gecmiyo değil.
ağır derecede pisuvardaki siyah kil klonu olduğuna inandığım yazar, troll de olabilir bilemedim.
inci sözlüğün efsanevi yazarlarından biriydi. düşüşü de yükselişi gibi hızlı oldu.
vikileaks belgelerinde ismi umman şeyhi sultan kabus ile anılınca olay türkiye ile sultanate of omman arasında diplomatik bir krize yol açtı. güya mahallenin bakkalinin kocasi, yıllardır kamuoyunun ve holiwood sosyetesinin merak ettiği, sultan kabus'un gizli vurucusuydu.. kriz, burkina faso cumhurbaşkanı fissola bebop abuleyley'in aravuruculuğuyla tatlıya bağlandı.
bu yüz kızartıcı olaydan sonra toplum içine çıkamadı. o sözlük senin bu sözlük benim süründü durdu. kah troll olarak, kah çömezlik mertebesinde sürdürülen bu zor ve sefil hayatı, kendi kendini zikip imha ederek sona erdirmeyi düşündüğü günlerden birgün bir ayıya rastladı. ve o günden sonra hayatı değişti..

oh yeah beybiler, the darkest hours of the day dememek lazım.. size de sunrise her an çıkabilir.. mesaj bu...
aktif sözlük yazarları ndan biri olmaya adaydır. tabi bu 2 günde değil zamanla belli olacaktır. entrylerini biraz daha toparlayarak yazdığında en sevilen yazarlardan biri olacağını da düşünüyorum. birde yıldızlı bakınız * da vermeyi öğrendiğinde tadından yenmeyecektir. yakın zamanda formata uyan sağlam bir yazar olacağından eminim. takipteyiz.
(bkz:#70695) nolu entrysi bana yıldırımlar eşiğinde düşen çağrışımlar yaptırdı. yeniden hoşgeldin psk yazacaktım ki, yazarcanımızın psk değil mbk olduğunu anımsadım. hoşgeldin mbk.*
psk yi yazılarından tanıyor ama mbk hakkında hiç bir fikri yok. *
belki aktif erkek bulurum düşüncesiyle ayısözlüğe katılan, bütün sözlüğün pasif olduğunu sol frame in kaplumbağa hızıyla akmasından anlayıp hayalkırıklığına uğrayan ve pek yakında kendi kendini sikerek imha etmeyi düşünen yazar.
hayatımda gördüğüm hem gay hem troll tek insan.inci sözlük ruhunda gay , şuku sana.
ayı sözlüğü interaktif sözlükler sıralamasında ilk 10 a sokmak için fena emek harcayan yazar. tam bir entry makinası. tr karakterli klavyesi yok bir tek, onu da çözeceğiz kısmetse. sözlük için kazanç olmuştur.
troller de insandır la korkmayın, diyen yazar...
ergenekon ve balyoz davalarında ismi geçen yazar. basına sızdırılan iddialara göre; bazı özel operasyonlar için ihl sözlük içine sızmış bir provakatördür. amacı ihl sözlük yazarı birkaç imam ve müezzini baştan çıkarıp, muhafazakar sözlük çevrelerinde müslüm gündüz- fadime şahin skandalına benzer bir rezillik çıkararak dindar kesimlere karşı toplumda kin ve nefret tohumları yeşertmek ve darbe koşulları yaratmak olan bu ajan-provakatör, kısa sürede ihl sözlükün cingöz moderatörleri tarafından deşifre edilmiştir.çirkin emellerine ulaşamayan bu hainin son günlerde ayısözlükte görüldüğü ve yıkıcı eylemlerine burada devam ettiği saptanmıştır...alfonso, hemen savcıları göreve davet edelim...hemen.
kısa sürede dark bear ın gözdesi olmuş, sözlük yazarı olduğu 1 haftalık zaman zarfında, dark bear dan, bir çoğu çılgınca seksüel talepler içeren 284 adet mesaj almış, sinsi planlarına adım adım yaklaşan içimizdeki ispanyol yazar... harikayız alfonso... hedefe varmaya az kaldı.... durmak yok yolanda, devam...

edit: düş yakamızdan yolanda. her yere bizimle gelmek zorunda diilsin.
  • /
  • 6