makyaj malzemesi reyonunda çalışan kızlar

çok afedersiniz ama iğrençtir bu kızlar. yüzlerinde öyle bir makyaj vardır ki, zannedersiniz ki işten çıkıp eve gidince o makyajı böyle maske şeklinde çıkarıp bir kenara koyuyor, ertesi sabah da tekrar suratına oturtuyor. suratlarında yaklaşık dört kutu fondoten olur bu kızların. kirpikleri rimeli taşıyamaz. her şeyi belerler yüzlerine. sürekli rujlarını tazelerler. dişlerine ruj bulaşır. milletin kıçında, başında denettirdikleri ürünleri hiç çekinmeden ve tiksinmeden kendi yüzlerine sürerler. tişörtleri hep lekelidir. makyaj malzemesi bulaşmıştır. saçları genelde iğrenç sarıdır bu hanım ablaların. hem oryalden hem de düzleştirmekten yanmıştır ama onlar içten içe çok güzel olduklarını düşünürler.
çok güzel makyaj yaptıklarını zannederler. sürekli oranızı buranızı boyamak isterler. asla satın almayacağınız ürünleri size kakalamaya çalışırlar.
öf neyse. sevmiyorum bunları işte.
yazıktır bu kızlara... her gün saatlerce 88 kat makyaj yap, tazele, akşam sil... yuttukları kilolarca ruju saymıyorum bile...
filli boya kataloğu gibi suratlara sahip hatunlar olup kötü görüntü sebebiyle satışların düşmesinin başlıca nedenlerinden biridir.
işten gerçekten anlayanları alışverişi zevkli hale getiren hatta sohbetlerine de doyum olmayan kızlardır.
kasanın hemen arkasında yer alan "bu işyerinde asgari ücret uygulaması vardır" ifadesine aldırış etmeden tüm mağaza kendilerininmiş gibi davranmaları tuhaf..
bir mac'te çalışan ve kendisini evrenin sahibi sanan, "you can't sit with us'' tripli makyör gay in black değildir.

ha bir de makyaj reyonunda çalışıp kendisine halasının düğününe gidermişcesine makyaj yapan kızlar var ki onlar başka bir entry konusu.
feministler duymasın, acayip kınarlar bizi. onlar kızlar değil kadınlardır.
işleri gereği makyajlı olmak zorundalar.