malcolm j. brenner

1970 yılında 9 ay boyunca dolly isimli bir yunusla cinsel ilişkiye girdiğini söyleyen ve bunun üzerine de wet goddness isimli kitabı yazan zoofili kişi. bir hayvan ile cinsel ilişkiye girmenin gayet normal ve sağlıklı bir şey olduğunu söylüyor. kendini heteroseksüel olarak tanımlıyor çünkü erkek yunuslar ve erkek köpekler ilgisini çekmiyormuş. daha önce bir erkek köpekle masturbasyon deneyimi olmuş fakat bunun erkek köpeğin heyecanından kaynaklandığını belirtmiş. bu deneyim onun gay olduğu anlamına gelmediğini, aslında köpek dişi olsaymış çok daha heyecanlı bir deneyim olabileceğinden söz etmiş. yunusla olan 9 aylık ilişkisinde yunus'un bu ilişkiyi onayladığını ve istediğini de yazmış. hatta dolly bu adama aşıkmış. bu kafa bizdeki "rızası vardı" kafasına benzer bir şey olsa gerek.

(bkz:bir yunusla 9 ay boyunca cinsel ilişkiye giren adam)

http://www.holytaco.com/malcolm-brenner-...
sapıklığın ülkesi yokmuş işte.
heteroseksüel, gay değil mevzu. senin '' hayvan ile '' ilişkiye giriyor olman, yoksa '' ister heteroseksüel olarak tanımla kendini ister gay olarak'' demek istediğimdir. gerçekten çivimiz çıktı.
adam aşmış kendini. karadaki hayvanlar bitmiş, deniz canlılarına sarmış herif. vay anasını bir de yunus adına konuşabiliyor rızası vardı diye ahuahuah. la olum ne la bu, nasıl bir fantezi, nasıl bir aklın ürünüdür. anlayamıyorum.