mesafeli ilişkiler

sözde seviyeli gay ve elit gay lerin başvurdukları ilişki türü.

(bkz: seviyeli ilişki)
mesafe yalan baki olan aşktır şiarını ne kadar inanç haline getirirseniz getirin en monoton halleri bile yaşayamayacak olmanın verdiği sıkıntı ruhu terk etmez. daima büyük bir eksiklikle skype'tı, telefondu, maildi ilişkiyi devam ettirmeye çalışırsınız. ayda yılda bir kere buluştuğunuzda çok mutlu olursunuz belki ama o tatsız tuzsuz eksiklik terk etmiyor. gelinen nokta zaten "olmuyor" deyip başı öne eğmek. ama denilenin aksine asla salt kötü bir şey değildir. sabır duygusu, hayal gücü ve umut besleme gibi duyguları geliştiriyor ya da bu da pollyannacılık, bilemiyorum.
adamla tanıştın, senden üçyüz milyon kilometre oiuzakta olduğuna aldırış etmeden tanımaya çalışırsın, sadakat falan konuşmaları geçer sonrasında bir bakmışsın, yakın arkadaşınla profil sitelerinden/uygulamalarından über seksist yazışmalara girilmiş ortalığın tabiri caizse amına konulmuştur...
sen de hee sevgilim gelicek diye öyle bekler durursun.


sonra astral neden aşka kapalı?
bi siktirin gidin canım ya...
bir daha twitter fenomenleri ile değil aşk konuşmak, selam bile vermeyeceğim
hımm her türlü ilişki başlangıcı olabilen ilikşilerdir.

herkesin bir özel alanı var
daima kendine ait olan
o alan
açılır, kapanır
büyür, küçülür.

alan, ortak alan olana kadar
hep bir şekil mesafe vardır be canlar.
ütopik sayılabilecek kadar vaatkar romantik komedilere inanabilen hayalperest insanin yapabileceği en buyuk hata. incitmeye kıyamazsanız da incinirsiniz, kıyabilseniz de.. iki ucu pisli değnetkir bu ilişki, bulaşmayın efendim.