mide bulandırıcı başlıklar

bir sevişse rahatlayacak dedirten, sözlüğe karşı antipati yaratan başlıklar.
harbiden neden bu kadar çok eşcinsellik temalı başlık mevcut?eşcinsel bireyler bunu yaparak kendi ayrışmalarını sağlıyorlar zaten sonrada neden ötekileştiriliyoruz falan.bu kadar çok başlık olması bu konuya ilişkin inanın kafamızda sizinle alakalı birçok negatif düşünce oluşmasına sebep oluyor.
içinde yazdığımız sözlük lgbt sözlüğü olunca, yazılanların pek çoğunun da eşcinsellikle alakası olmasının neresi şaşırtıcı anlamadım. sonuçta kendi adıma konuşursam, burada rahat rahat eşcinsellik yazabildiğim için buradayım. eşcinsellikle ilgili yazılar görmek istemeyen kişiler rahatlıkla uludağ sözlükte yazabilirler. sizin bizimle alakalı negatif düşünce oluşturasınız varmış zaten, ayı sözlük vesile olmuş.
sen ne kadar avrupai sözlükler kullansan da, ağzını bozup kaba şeyler yazsan da ikisi aynı anlama geliyor: seks.

not: ayı sözlük 18 yaş ve üzeri insanlara hitap eden bir sözlüktür.
ayı sözlük klimatolojisinin genel durumudur bu tip başlıklar. iki tane üst üste kaliteli başlık bulursan şanslısın, üçüncü kesin bi andavalın kesif fantezi kokularının geldiği başlıktır.
halbuki içerisinde am, sik, göt, taşak gibi tanımlar barındıran başlıklar bu organlara sahip insanlar tarafından açılmakta ve geliştirilmektedir. bu insanlar belirli dönemlerde de söz konusu amlarını, siklerini, götlerini ve taşaklarını zihinsel ve fiziksel olarak semsert kavramakta ve önce yavaşça, sonra hızlıca görebildikleri her şeye sürmektedir.

doğaldır; insan zevk, aşk, tutku ve daha bir çok şey için sevişen hayvanlardandır. sırf bu yüzden midesi bulanan insan, gerçekten hiç ama hiç sevişmiyor veya sevişmeyi arzulamıyor olmalıdır ki başkalarını bu sebeple küçümsesin. imkansız.

asıl mide bulandırıcı olan, terbiyesiz ve iğrençliğin görünmeyen yerlerinde fokur fokur kaynadığı insanların nefretlerini, öfkelerini, yoksunluklarını ve keşkelerini kustukları başlıklardır.