mide bulandırıcı başlıklar

içinde s*k, g*t, t*şak, delik, kaba seks ifadeleri vs. geçen başlıklar. başlığa girilen entrylerde de aşırıya kaçacak derecede cinsel tasvirler oluyor. çoğu kişinin rahatsız olduğunu düşünüyorum. kadınlar var, dikkatli olmak lazım uyarısı yapmayacağım, erkeklerin de aynı derecede rahatsız olduğunu düşünüyorum çünkü. bunun kadını erkeği yok. bu tarz başlıklar açmak akıl kârı değil. aklın pislik düşüncelerle dolmasının bir ürünü.
bir sevişse rahatlayacak dedirten, sözlüğe karşı antipati yaratan başlıklar.
harbiden neden bu kadar çok eşcinsellik temalı başlık mevcut?eşcinsel bireyler bunu yaparak kendi ayrışmalarını sağlıyorlar zaten sonrada neden ötekileştiriliyoruz falan.bu kadar çok başlık olması bu konuya ilişkin inanın kafamızda sizinle alakalı birçok negatif düşünce oluşmasına sebep oluyor.
içinde yazdığımız sözlük lgbt sözlüğü olunca, yazılanların pek çoğunun da eşcinsellikle alakası olmasının neresi şaşırtıcı anlamadım. sonuçta kendi adıma konuşursam, burada rahat rahat eşcinsellik yazabildiğim için buradayım. eşcinsellikle ilgili yazılar görmek istemeyen kişiler rahatlıkla uludağ sözlükte yazabilirler. sizin bizimle alakalı negatif düşünce oluşturasınız varmış zaten, ayı sözlük vesile olmuş.
sen ne kadar avrupai sözlükler kullansan da, ağzını bozup kaba şeyler yazsan da ikisi aynı anlama geliyor: seks.

not: ayı sözlük 18 yaş ve üzeri insanlara hitap eden bir sözlüktür.
ayı sözlük klimatolojisinin genel durumudur bu tip başlıklar. iki tane üst üste kaliteli başlık bulursan şanslısın, üçüncü kesin bi andavalın kesif fantezi kokularının geldiği başlıktır.