milli eğitim bakanlığı

hogwarts sihirbazlık ve büyücülük okulu olma yolunda durmadan çab sarf ediyor ama kötü cadıların büyüleri yüzünden ilerleyemiyor .
4+4+4 adlı dört-dörtlük rezalet yasanın çıkartılmasından önce temel yönetmeliklerde yapılan trajik değişikliklerden, yasanın çıkartılma sürecinde yaşananlardan teog sınavı faşistliğine kadar uzanan süreçte, bu bakanlığın milli bir eğitim hizmeti vermekten alenen vazgeçtiği ve dindar-kindar militan zihniyete dönük yitik nesiller yaratma amacıyla gözünü kararttığı anlaşılmaktadır...

tevfik fikretleri ve hasan ali yücelleri yetiştiren bu topraklar, nasıl bir çılgınlığa doğru sürüklenmektedir?
vahlar ve geçmişler olsun...her bina cami, herkes imam olana dek durmak yok, yola devam!
pisa; uluslararası ölçekte yapılan fen matematik ve okuma becerilerinin ölçüldüğü eğitim sıralamasında türkiye 70 ülke arasından fende 51'inci matematikte 48'inci okumada 49'uncu sırada yer aldı.
(bkz: imam hatipler yükleniyor...)
meb bakanı ismet yılmaz geçtiğimiz gün müfredat konularına ilişkin tanıtım toplantısı düzenledi. lise son sınıf biyoloji kitaplarından darwin'in evrim teorisi çıkarılmış. din kültürü ve ahlak bilgisi dersine ise artık şaşırmayacağım(ız) cihat konusu eklenmiş. yeni nesil fikr-i hür geliyor yol verin canım.