milli irade

%10'luk seçim barajı, valiliklerce yürütülen seçim rüşvetleri ve yüksek seçim kurulu entrikalarıyla yetişip büyüyen bir tür obsesif tutkudur!
mecliste yaşadığını rivayet edenler de, akp tarafından esir alındığını iddia edenler de vardır...
aramak lazım... ne demişler: arayan mevlasını da bulur belasını da !
türkiye için sadece bir pazarlama sloganıdır.
sikimde olmayan iradedir.benim yaşama koşullarımı benden hariç herkesin karar vermesidir.bir eşcinsel olarak çoğunluğu heteroseksüellerden oluşan bir toplumun iradesinden bana ne!
hangi heteroseksüel benim yaşam hakkımı savunur?
hangi heteroseksüel benim anayasal haklarımı korumaya çalışır ?
hangi heteroseksüel benim evlenme hakkımın olmasını ister ?
hangi heteroseksüel beni ahlakıyla çevrelemez ?

cevap maalesef bu iradenin yüzde 3 bilemdin 5'i.gördüğünüz gibi bu saçma kavramın bize hiç bir faydası olmadığı gibi zararı var.benim gibi düşünmeyen ve benden olmayan insanlar beni anlamaz hatta anlamak istemez hatta ve hatta ölmemi isteyebilir.yarın bir gün bir referandum düzenlesense ve oylama konusu da eşcinselleri öldürelim mi tedavi mi edelim diye sorulsa ne olacak ?sandıktan çıkan sonuca saygı duyup hepimizi öldürmelerini mi bekleyeceğiz ?
yada evet sandığa saygı duyuyorum çok değerli milli iradenin gereğini yapın ve bizi öldürün mü diyeceksiniz.demokrasi ve oy kullanma gibi düzen oyunlarının tehlikeli sonuçlarını görüyoruz.o yüzden götü boklu cahil cühelanın hatta benden olmayan heteroseksüellerin iradesi umrumda değil saygı falan da duymuyorum.
gidin ötede oynayın demokrasicilik oyununuzu.