muhasebeci

yakın dönem ve bilhassa yerleşik hayata geçememiş internet çağının 1 numaralı götünden uydurma mesleği.

gay account ve mirc profilleri; mesleği muhasebeci olan kullanıcılarla yıkılırken sistem erör vermiş, bu yüzden uydurma muhasebe meslekli elemanlar meslek değiştirerek sisteme giriş yapma yoluna gitmişlerdir. bu anlayış zamanla masör gayler şeklinde çok çakal para avcılarının doğmasına sebep olmuştur.*
ya eşcinsellikle bu meslek arasında gerçekten bir bağ var ya da insanlar muhasebeciyim diye sallıyor.

hadi internet ortamıydı, tek gecelik ilişkiydi, ilk akla gelen meslek olabilir, ya da zamanında biri muhasebeciyim diye patlatmış ortaya çok tutulmuş da herkes muhasebeciyim diye geçiştirmiş diyelim. reel de bile bakıştığımız, tanışmaya çok az bi şey kalan adam da muhasebeci. onu geçtim duruş olarak sert, bıyıklı, tam bir aile babası dediğim bir başka muhasebecinin yolda yürürken telefon konuşmasına şahit oldum. tamam dış görünüşle insanlar yargılanmamalı ama yüksek deneyimlerimden yola çıkarsam ful+ful pasif olduğu kanısına varıyorum. eğer bir insanın gay olup olmadığını nasıl anlarım diye kafa yoran biriyseniz bence seçenekler arasında muhasebeci olup olmadığını da ekleyebilirsiniz.
hayatını sayılar, defterler, mükellefler ve vergi dairelerine harcarken, aşağıdaki terimleri sıkça kullanır:
aktif hesaplar
pasif hesaplar
bilanço
gelir tablosu
kar
zarar
beyanname
mükellef
vergi sorumlusu
- meslek nedir?
- muhasebeciyim.

ciddi misin filan deyince de sinirleniyorlar. kdv, damga pulu, geçici gelir vergisi, muhtasar vs ödemekten hepsine bir haller oldu sanırım. lgbt aleminde m2'ye en az 12-13 muhasebeci düşmekte. sürüsüne bereket.