okan bayülgen'in twitter'da ayı sözlük'ü takip etmesi

okan bayülgen in ayı sözlük twitter sayfasını takip etmesidir.

http://img600.imageshack.us/img600/6499/okanb.jpg
ekranıma dokunma eyleminde gösterdiğimiz özveri ve destekten ötürü ekibinden teşekkür aldıktan sonra, kendisinin bir gün bizi de takip edeceğini biliyordum dediğim hadisedir. gerçekleşmesi ayrıca mutlu etmiştir ve inşallah keyif alıyordur.
böyle oluşumlara desteğini her zaman gösterdiği için çok şaşırmadığım ama sözkonusu bizim ailemiz olunca aşırı derece gururlandığım olay...
kendisini çok itici bulmama rağmen bizi takip etmesi ile benim de gururlandığım eylem.
hep biz mi onu takip edeceğiz, biraz da o bizi takip etsin yorumu yaptıran izlemedir.

kanımca sözlüğe de üyedir, değilse de okuduğu kesindir..
bizlere karşı samimiyetine gerçekten inandığım nadir ünlülerden biri olarak okan bayülgenden beklenendir, şaşırtmamıştır. gururlandım mı?

- evet.
alt tarafı bi followdur yahu 455 kişi followlamış zaten. anca merak edenler girecek de bakacak okan bayulgen kimi followluyor diye ordan sözlüğü bulacak da. falan fıstık. ama sözlük ünlü falan olursa profil fotoları birbir kalkar diye tahmin ediyorum
bence fazla büyütmeyin. ederse etsin, etmezse kasımpaça.
sadece followdur,ötesi tüm uğraşlara rağmen olmamıştır,sözlük üzerinden kendi primini yapmıştır şimdi yüzlerce gay bizim sayemizde okan baygüleni tanıyor.
*
followu sonrasında ayı sözlük twitter sayfası takipçisi 1100 lere ulaştı. yakında lgbt bireyleri konu eden bir programına bizi de davet edecek gibi görünüyor. sözlüğü programda kim temsil edebilir diye düşünüp durmaktayım.
okan bayülgen için küçük, ayı sözlük için büyük adımdır.