olduğundan sert görünmeye çalışan erkeklerin gay olması

videodaki şahıs (oğuz bulut) kimdir? bu kişiyi gerçek hayatta tanıyor muyuz? bu kişi gerçek hayatta olduğundan sert görünmekte midir? diye merak ettiğim başlıktır.

edit: (bkz:çevir kazı yanmasın)
çok şaşılacak bir olay değildir toplumda toksik bir erkeklik anlayışının empoze edildiği düşünülürse.
yanlış bir önermedir. düz mantık bir cümledir. gay damgası yememek için ne yapalım feminen mi davranalım. bence o zaman daha rahat damgalanırız. kişinin kendini olduğundan sert göstermesinin başka sosyal sebepleri bulunabilir. sadece sığ düşünen birinin kurabileceği bir cümledir. lgbtlerin pek çok batıl inancından biridir. heteroların hayatına çok fazla burnunu sokan "bazı" lgbtlerin öne sürdüğü pek çok asılsız iddiadan biri.

bir diğeri için: (bkz:çok kadınla birlikte olmanın gay belirtisi olması)
şu yapılan aşağılık bir hareket. bir fikir belirtmişsin tamam, genelleme olmasına rağmen tartışılır olduğunu düşünelim, bir de video koymuşsun ki aslında önermeyle alakası yok, sanırım amaç eşcinselleri bu video üzerinden aşağılamak. ve sözlük olarak yazarın hetero olduğunu biliyoruz. yani amaç ne şimdi. saçma bir şekilde ,eşcinsel bir sözlükte, eşcinsellere bu şekilde sataşma amacın ne , iyi düşüneyim diyorum ama yok yani.
video harika. cocugumu mu sikiyen seggn lan asdfgbagsfdhg
teyze bölüm sonu canavarı gibi. silkeliyorsun, iteliyorsun yine dibinde bitiyor aslkdjasl