özel kreşte şiddet

adana'da 3 yaşındaki çocuğa şiddet uygulayarak yemek yediriliyor. haber portalı çok kısa bir video koymuş ama bu bile yeterli durumu gözler önüne sermek için. biliyorum çok daha kötü örnekleri var. özel kreşte bu yapılıyorsa diğerleri için daha bir şey demiyorum ben.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/50030/0/1/kreste-iskence-kamerada.aspx
çocuğa yapılan muamele kabul edilemez.. ama kadının mahkemeye sevk edilip ufak bir ceza alacağı kesin. merhametten nasibini alamamış, psikolojik sorunlu kişilerin kreşlerden, bakım evlerinden, hayvan barınaklarından kesinlikle uzak tutulması gerekiyor.. izlemeye kıyamıyor insan..
toplumsal cinnetin ucu nerelere kadar uzanmış! izle izle bitmiyor. muktedirler insanlara "evlenin, üreyin" demek yerine; çocuk sahibi olmayı daha ciddiye almalı. psikolojik problemi olanların çocuk sahibi olmasına izin verilmemeli. niteliksiz nicelik, bindiğin dalı kesmekten başka bir şey değildir.
dava sonuçlanmış. önce 6bin tl para cezası gündeme gelse de geri alınmış. şiddet uygulayan yaratık, "biz hep böyle yediriyoruz, aç kalmasınlar diye zorladım" demiş. aynı zamanda 8 aylık hamile olan bu şahıs, bir de bebek dünyaya getirecek. pes! 5 yıl takip eidlecekmiş ve işine devam ediyor hiç bir cza almadan. tebrikler türk adaleti. büyüksün !