paralı seksin sevgililikten daha ucuza gelmesi

tatile çıktığında, yemeğe, gezmeye çıktığında maneviyatınla takılırsınız.
sevgililik en az bir gece süren birliktelik türü olduğundan süre/harcama döngüsünde bakıldığında daha ucuza gelebilir. hele bir de sevişmeyi seven, seks seks diye deliren bir sevgiliniz varsa en ucuz eylemi sadece su- damacanayla daha da ucuza getirilebilir- molalarıyla geçiştirebilir, acıktıkça da birbirinizi- aşkta ve savaşta- yiyerek akrepleri cepte depolayabilirsiniz. tabi sevgili olana kadar kendinizi ağırdan satarsınız. ama yükte ağır pahada hafif olmak zorunda kalacağınız gerçeğini örtemezsiniz.
bir kere her gün ayrı para ödeyecek eleman bulmak zor ya, hele parayla göt siktiren gay modeli bu kadar ayıplanırken cık cık cık.
yani şimdi düşünüyorum paralı seks 50-100 arası pazarlıkla olur sanırım. azami 100*365 =36.500 tl, asgari de 18.000 gibi harcar mıyız sevgili ile düşünüyoruz: şimdi bir doğum günü, bir sevgililer günü hediyesi, ilk zamanlar tavlama modundayken coşarak alınan ufak hediyeler, haftada 2-3 kez kahve, 3-4 kez yemek, ayda bir sinema, senede 2 tatil (hadi onu da param yok aşkım piknik kamp vs kandırırız) ya yok bee, sevgili valla ucuza geliyo, hele aynı evde yaşarsan hayat müşterek falan deyip masrafların yarısını bile kitleyebilirsiniz.

dünyanın en düz gayi gibi görünebilirim ama gerçekler acı.
aşkı da evlilik kurumu gibi yanlış bir şeymişçesine yorumlamaya çeyrek kala