mokarhastasikorhan

Durum: 63 - 0 - 0 - 0 - 05.11.2017 20:23

Puan: 597 - Sözlük Kezbanı

2 yıl önce kayıt oldu. 6.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 4

elektronik sigara

benden başka kullanan gay yok mu diye çok düşündüğüm yeni nesil dumansız sigara şeysi. vaporesso'nun ürünleri güzel gibi.

sözlükçülerin nick hikayeleri

mokar hastası nihan diye bi karikatür vardı onu gördüm, ondan sonra olaylar gelişti işte. bi nevi ruh ikizim, can özüm, ruhu güzel bir kardeşimiz okuduğum kadarıyla.

ayı sözlük'te hiç cd yazar olmaması

cd yazar deyince tek anladığım cd writer o da baya eskiden vardı artık pek yok piyasada.

zorla güzellik salonu

varmış böyle bir güzellik salonu valla bak.

8451

ben bir ineğim

en sevdiğim şarkılardan, paylaşmazsam ölürüm, dinleyin nooolur.ruhsal bozukluğu olan biriyle bir şeyler yaşamak

iyileştiremeyecekseniz kaçın, doktor değilsiniz. sevseniz de önce can sonra canan, olmaz öyle şey. borderline ise hele dinlenin dinlenin kaçın, zaten ne yaparsanız yapın sonunda nefret edecek, bari öyle nefret etsin.

ayı sözlük yazarlarının şu an dinlediği şarkılar

india martinez - vencer al amor

elit

mesela biri ev ilanında elit insanların oturduğu bir site diyordu, ben o siteyi biliyorum, havuzlu, güvenlikli, güzel site falan da, orada oturan adamın mesleği günlük kiralık ev teminiydi, yani bir nevi modern pezevenklik, adam otomatikman elit oluveriyo iyi mi havuzlu sitede oturunca ?!*

duyar kasmak

duygu pornosu çekmek özetle.
mesela çok daha alakalı olması gereken şeylerle, yanındaki arkadaşınla ilgilenmeyip de moritanyadaki benekli gergedanların dişleri için öldürülmelerine onlar da ölmesin şeker de yiyebilsinler demek gibi şeyler.

sigara içenlerin katlanılmaz kokusu

ya yeni nesil insan modellerinin bok yemesi, şöyle bir on gün zaman tünelinde 80lerde 90larda sigaranın serbest olduğu bir otobüs yolcuğuna götürüp geri getirmek lazım. ay orda içme ay burda içme, ay küllük gibi kokuyosun, ay bilmemne. o sigaradan değil, kasıntılığınızdan, sevince her şeyi tatlı gelir adamın, hiç bik bik etmeyin, sağlığıma da üzülmeyin, hiçbir sigara insanın insana ettiğinden daha çok zarar vermez, o nefesi çekmeyeyim de seni mi çekeyim ?!

seni reçel yaparım

ayvaysan anca çekilir olur tadın gibi olmuş biraz.

vesikalık fotoğrafla hornet profili oluşturmak

gencken yakisikliydim ama 40 ustuyum internetten anlamiyorum hornette adam dusurmeyi de pek bilmiyorum demek.

hello kitty

ayrıca mikkemmel bi avril lavigne şarkısıdır.

kulaklarınız kanasın birazkadın ayı

ayı camiasında bunu çok kez duydum, ama kimse yazmamış.
cümle içinde kuralım:

-geçen falanfeşmekan diye biriyle tanıştım tammmm bir ayı bilio musun?
-yok be tanıyom onu ben kadın ayı o, sana iş çıkmaz ondan .

anlayacağınız fiziksel görüntüsü çok erkeksi ama içinde tamm bir queen barındıran ayılara kadın ayı diyoruz. bunun pek ilişki rolüyle de alakası yok, ruhu kadın olmakla alakası daha çok.
kadın ayılar vardır!

ay

pek çok gay için dünyanın uydusundan çok daha fazlasıdır.

gay sitelerinde kendini masör olarak tanıtan insan

istisnalar kaideyi bozmamaktadır, gerçekler acıdır, bir insan özellikle fiziksel içerikli olan bir mesleğini belirtme ihtiyacı görüyorsa orayla ilgili profesyonel emelleri vardır.
yani hemen hepsi paralıdır ayy.

tam seviye yükselecekken çıkagelen troll entrysi

artık bir önlem alınması gereken çirkin durum. böylesi nezih, mumtaz bir ortamın kültürüne kültür katilirken, eşcinsel duyarliligim, kimlik aidiyetim , aktivist ozum aciga cikacakken bi bakiyorum zart diye kamyonunda dildosunu tangasini unutan trolsü yazarciklar entry dosuyorlar. admin, moderasyon uyuma, sözlüğe sahip çık!

arketip

bankacibear

geçmiş mi olsun hayırlı mı olsun diye soramadığım yazar. umarım müstakbel bankasında koli koli paracıkları olur.

eski sevgilinin yeni sevgilisinin eski sevgilisi

kim olduğunu biliyorsanız mükemmel bir intikam imkanı verir, benden duymuş olmayın.
ama daha iyisi bitmek üzere olan yeni sevgilinizin eski sevgilisidir.
içime şeytani bir ürperme geldi aaaa
  • /
  • 4
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 63

ali'yi ata baktıran nesil

'ali göte bak' diyecek gibi geliyor ilk bakışta kulağa.

taksi parası çıkışmayınca bakiyeyi oral seks yaparak ödemek

ben en son denediğimde borcumu iki katına çıkarmıştı hayvan, bulup bulacağın en düzgün siki ağzına verdim diye, yazık bana yazıkk, saatimi verdim o hayvana, hiç açılmadı şansım fanteziden yana, önceden krem şanti de bozuk çıkmıştı midemi yıkatmışlardı zaten.

para için götünü siktiren gay modeli

keşke para için yapmasa, zevk için yapsa, ama mecbur kalmıştır, eli başka iş tutmuyodur, narindir, kadın gibi eve temizliğe gidemezki. kadınsı diye belki garson da olamıyodur, orda burda sıkıştırıyolarsa.

yani öyle namus falan demeyin, kimbilir ne nedeni vardır, nedeni yoksa da vurmayın, lüksü sevmek de günah değil. hırsız değil, tam aksi ruhunun ferini veriyor, paraya değişmek için çok pahalı bişi yani.

ali'yi ata baktıran nesil

'ali göte bak' diyecek gibi geliyor ilk bakışta kulağa.

paralı seksin sevgililikten daha ucuza gelmesi

bir kere her gün ayrı para ödeyecek eleman bulmak zor ya, hele parayla göt siktiren gay modeli bu kadar ayıplanırken cık cık cık.
yani şimdi düşünüyorum paralı seks 50-100 arası pazarlıkla olur sanırım. azami 100*365 =36.500 tl, asgari de 18.000 gibi harcar mıyız sevgili ile düşünüyoruz: şimdi bir doğum günü, bir sevgililer günü hediyesi, ilk zamanlar tavlama modundayken coşarak alınan ufak hediyeler, haftada 2-3 kez kahve, 3-4 kez yemek, ayda bir sinema, senede 2 tatil (hadi onu da param yok aşkım piknik kamp vs kandırırız) ya yok bee, sevgili valla ucuza geliyo, hele aynı evde yaşarsan hayat müşterek falan deyip masrafların yarısını bile kitleyebilirsiniz.

dünyanın en düz gayi gibi görünebilirim ama gerçekler acı.

sigara içenlerin katlanılmaz kokusu

ya yeni nesil insan modellerinin bok yemesi, şöyle bir on gün zaman tünelinde 80lerde 90larda sigaranın serbest olduğu bir otobüs yolcuğuna götürüp geri getirmek lazım. ay orda içme ay burda içme, ay küllük gibi kokuyosun, ay bilmemne. o sigaradan değil, kasıntılığınızdan, sevince her şeyi tatlı gelir adamın, hiç bik bik etmeyin, sağlığıma da üzülmeyin, hiçbir sigara insanın insana ettiğinden daha çok zarar vermez, o nefesi çekmeyeyim de seni mi çekeyim ?!

eti 3 harfli

adını burda anmak istemediğim inanılmaz lezzet. bence etinin en iyisi ama yazınca gelir diye yazmıyom adını. siz anladınız bence.

hello kitty

ayrıca mikkemmel bi avril lavigne şarkısıdır.

kulaklarınız kanasın birazHenüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.