taksi parası çıkışmayınca bakiyeyi oral seks yaparak ödemek

üniv yıllarında aşırı fakir olduğum için dışarı nadir çıkardım. çıkınca da pek param olmazdı hani. taksimden döndüğüm bir gece toplu ulaşım olmadığı için tüm riski alıp taksiye bindim. yıl 1998 ya da 1999 falan. hatta gurur yapıp acaba eve yürüsem mi diye düşündüm ancak yemedi. evin kapısına varınca haliyle cepteki para yetmedi ben de taksiciye oral seks teklif ettim aramızda anlaştık. o dönem sanırım cep telefonu yeni çıktığı için telefon no dağıtma modası vardı. numaramı taksiciye verdim, sonraki günlerde sık sık sevişip taksimde beraber eğlenmeye de başladık. her hafta sonu sevişmenin ve 69'un dibine vuruyorduk. bu şekilde 6 ay takıldık. sonra tam hatırlamıyorum ama ben biriyle çıkmaya başladım sanırım bunu boşladım falan. bu sayfa öyle kapandı gitti.

mesele şu an taksiye binince hep bu olay aklıma gelir, cidden büyük cesaretmiş yahu şimdi sikseler yapamam.
ayı sözlük itiraf şu başlığı hakkıyla kullanabilecek bir entry. bu arada olaydaki cesaret, işlerin iyi gitmesi ve yaşanan keyif. wow dedirtti. herşeye çözüm para değil seks olduğu kanıtıdır.
adam geç boşalıyorsa bir taksici fantezisi olan '' tüm istanbul'u dolaştırma '' hizmetinden bedava yararlanılmış olur.
benzer bir şeyi de ben yaşamıştım. ama benimki biraz daha farklı. taksi şoförü çok hoştu. adama oral yapmak için param olmadığı yalanını uydurdum, adam da kabul etti. gecenin sonunda herkes mutluydu. üstelik param da cebimde kaldı. oldukça karlı bir iş oldu benim için. sonra hiç o derece yakışıklı bir taksi şoförüne rast gelmedim.
ben en son denediğimde borcumu iki katına çıkarmıştı hayvan, bulup bulacağın en düzgün siki ağzına verdim diye, yazık bana yazıkk, saatimi verdim o hayvana, hiç açılmadı şansım fanteziden yana, önceden krem şanti de bozuk çıkmıştı midemi yıkatmışlardı zaten.