peki kim suçluydu anketi

toplum baskısı olmasa ben o başlığı açmazdım. dövlet bize bahmiiir.

şunu da eklemek istiyorum: siz eğlenmeyi bilmiyorsunuz comolokkolar! gülücükler, kahkahalar filan.
f şıkkı ile katıldığım anket.

bahsi geçen başlığa bir kaç entry girmiş ben, bütün kavganın son derece yersiz ve seviyesiz olduğunu bildiriyor açılan başlığın yarı dalga geçme yarı eğlenme amacı taşıdığını bildiriyorum. en azından kendi adıma...

he, insanlar kavga edemezler mi? elbette ederler. ama kabul edilmesi gerekir ki özel mesajlarla kavga etmek bir nebze daha doğru olandır. bu sözlükte kaç gündür konuşulan sadece bu konu var ve açıkçası gereğinden fazla "kamusallaşmış" bir kavga. insanlar bununla dalga geçiyorlarsa suçlu olmazlar bence.

ayrıca not düşüyorum ki bildiğim kadarıyla bahsi geçen kavga başlık daha açılmadan da hayli alevli ve seviyesizceydi.
alegori analiz iftiharla sunar...

anketin sonuçlanması halinde hangisi daha fazla oylanırsa seçeneklerden yola çıkarak olacakları paylaşıyorum,tabii ki objektif olarak...

a) green apple'ın kadrolu öğretmen unvanı elinden alınacak ve miacaba'ya "geri dön!" çağrısı yapılacak.

b) miacaba'nın gidişi otoriterlerce haklı bulunacak ve olay kapanacak.herhangi bir açıklama söz konusu değil. change.org'da green apple'in milli eğitim bakanı olması için kampanya düzenlenebilir.

c) söz konusu yazarlar dark bear ve moderatörlere havale edilecek.ayrıca ben buraya boşalıyorum dark bear gelir temizler davası tekrar gündeme gelebilir.

d) actual proof ve olayla ilgili girdi yazan üyeler,tepkili sözlük yazarlarının "allah sizi ıslah etsin,ahlak elden gidiyor!" protestoları eşliğinde geçici olarak malta'ya sürülecek.

e) girdileriyle olayı daha da fitilleyen üyeler çin işkencesine tabi tutulacak.

f) pisuvardaki siyah kil 3'e gönüllü yazarlar arasında para toplanıp eroturko.com'dan özel bir hediye alınacak.

iki ya da daha fazla seçenek eşit sayıda çoğunluk oy alırsa alfabetik sıraya göre yargılar uygulanacak.bunun a ve b seçeneğinde yaşanması halinde yazı tura etkinliği düzenlenecek.tabii bu etkinlik öncesi "atamın yüzü yere gelmesin." düşüncesi iki yazarda da belireceği için yeni bir tartışmaya sebep olacak,lütfen anket sürecinde a ve b seçeneklerindeki eşitliği bozalım.bol şans.