pelin batu

can yücel için yapılan, "ustalara saygı" isimli geceye, akşam yemeğinde 13 arkadaşıyla beraber yaptığı rakı-balık gecesinden sonra katılıp, kıvranaraktan diğer 13 arkadaşının zehirlendiğini ve kendisinin de söz verdiği için geceye katıldığını söyleyerek, akabinde direkt hastaneye gideceğini ifade eden, geceye katılarak sözünde durmuş oyunuc/büyükelçi kızı/tarihçi/sunucu/misafir öğretim görevlisi/populer entellektüel kadın. *
acilen diksiyon dersi almalı konuşurken "sss" diye sesler çıkarmayı bırakırsa eşsiz bilgilerinden yararlanırız belki.
vücud atmasıyla ünlü oyunucu/tarihçi? uyuyan güzel.
bir zamanlar murat bardakçı adlı ego kumkuması ile program yapan romantik prenses. emekli büyükelçi inan batu'nun kızı olması dışında pek matah bir yanı yoktur. türkiye gibi bir ülkede kırmızı giymek, saçı pembeye boyamak ve şiir yazmak aykırılık ve entellektüellik sayıldığı için hayli parsa yapmıştır. öyle kötü fikirleri yoktur. hatta çoğu zaman fikirlerini mantıklı bulurum. lakin tartışma programlarına ve siyasi programlara hangi vasıfla katılıyor hala anlayamadım. kendi sunduğu programlarda uyuyakalmışlığı, ağlayarak stüdyoyu terketmişliği ve ata binmişliği(evet stüdyoda ata binmişti) vardır. birde şiirlerini ingilizce yazıyormuş.
tarihsever olarak yıllarca takip ettiğim tarihin arka odası programının en önemli unsuru olduğunu fark ettiğim kadın. meğer bardakçının ve afyoncunun onca yaptığını örtüyormuş. gerçi pelin batudan sonra gelen zeynep özkartal kesinlikle batuyu aratmadı * ama yinede program şimdiki haliyle hiç çekilmiyor.
yazarlık yaptığı milliyet gazetesi onu kıyametin nabzını tutsun diye şirince ye göndermiş. anladığım kadarıyla bolca şarap içmiş, afiyet olsun. hayat pelin'e güzel.

http://gundem.milliyet.com.tr/dunyanin-s...
http://gundem.milliyet.com.tr/kiyamet-sa...
s leri patlatan, tıslayarak konuşan oyunculardan.
çok hoş bir kadın, boş olduğunu da düşünmüyorum.
inal batu'nun kızıdır kendileri. ben inal batu'nun evladı olsaydım şimdi dünya bankası başkanı falandım!
sosyal medya'da ak trollerin yedi hedefi haline gelmiş. referandum oyunu açıklarken ağlamıştır. doğal, ülkesini seven her insan şuan ki yaşatılan durum için ağlamalı bence de.

https://onedio.com/haber/aglayarak-refer...