pınar ürünlerinin boykot edilmesi

yaşar holdingin başına kayyum atanisica akıl yoksunu oldugunu düşündüğüm patronu en çok hayir oyu karşıyaka dan çıkmış ve sponsorluk baglantilarimizi kontrol edecegiz demiş... vicdanınız el veriyorsa bu hukuksuzluga bu cehalete buyrun afiyetle yeyin ama umarim boğazınizda kalir da geberirsiniz ! ( senin hitab etmeyi düşündüğün kitle bim marketler zinciri insan profili o zaman bol sans ne diyelim )
insan ziyanlığı bir patronun vahim açıklaması sonrası uygulanan boykot. şahsen ben seçimler sonrası tamamen ekonomik boykot yapmaya başladım. madem patronların hepsi bu düzene ses çıkarmıyor. biraz olsun tüketmesek yanımıza kardır. ekonomiyi ayakta tutan tüm şehirler hayır oyu vermiş. reelde %56 hayır oyu çıkmış olan seçim ysk ve hükümet tarafından cebren ve hile ile evete çevrilmiş. ülkenin vatandaşlarına bundan sonra çok iş düşüyor.
valla kusura bakmayın ama yapamadığım şeydir. zira laktoz intoleransım olduğunu keşfettiğimden mütevellit laktozsuz ürünlerini kullanmak zorundayım. diğer markaların pınar kadar geniş yelpazesi olmadığından ötürü bu markayla bayaa haşır neşirim.