powerpuff girls

şeker, baharat ve iyi olan her şey bunlar küçük kızlar yaratmak için kullanılan malzemeler ancak profesör utonyum yanlışlıkla bu karışımın içine bir malzeme daha ekledi. kimyasal x! poofff!! *. böylelikle powerpuff girls doğdu. ultra süper güçlerini kullanarak blossom bubbles ve buttercup yaşamlarının geri kalanını suç ve kötülüklere karşı savaşmaya adadılar.
ana karakterler:
blossom: grubun lideri, çok bilmiş, uzun saçlı cimcime *
bubbles: grubun mız mızı her şeyden korkar, sulu göz bir şeydir ama aynı zamanda da çok tatlı, çok duygusal ve çok duyarlı biridir.
buttercup: grubun asisi. sert kızı. arada blossom ile kavga eder. kendi burnunun dikine gitmeyi seven biridir.
birkaç ay önce 2016'da döneceği müjdesi verilmişken, gelecek bölümlerden kısa bir klip yayınlanmış.

http://www.buzzfeed.com/andyneuenschwand...

şehri daha "maskülen" hale getirmek isteyen lümberseksüel abi vs buttercup!
allam nolur türkiye'ye de gelsin. sıkıldık salak salak cartoon network çizgi dizilerinden. *
yakında yeni bölümlerinin cartoon network'te yayınlanacak olması sevindirmiştir.
yeni bölümlerine takıldım cartoon networkte. hdfjgsfdgsjgjfds eski bölümlerini aratıyor. bide eskiden bubblesı severdim en çok şimdi en çok buttercupı sevdiğimi fark ediyorum. versiyon değişikliğinden olabilir.
buttercup lezbiyendir. *

https://forum.donanimhaber.com/sevilen-c...

bu kızların bir de erkek versiyonları vardır. rowdyruff boys adında. o elemanlardan yeşil olanın adı butch'dır. *

ilkokuldayken birimiz blossom, diğer arkadaş bubbles ben de buttercup olmuştum saçlarımızın benzerliğinden dolayı. cuk oturmuş. *
powderpuff girls'ü özleyenler bir ölçü bu gruptan bir ölçü de ay savaşçısından ilham almış netflix yapımı super drags'i keyifle izleyebilir. karakterleri, ingilizce versiyonda ruapul's drag race queenleri seslendirirken; portekizce orjinalinde brezilyalı queenler seslendiriyor. tercihin ne dersen portekizce versiyonu beni epey güldürdü. tevsiye olunur.
bu çizgi dizideki him karakteri çok orijinaldi ya. karakterin türkçe dublajı da efsaneydi.
sphynxinator'ün yayımladığı video'da buttercup'a giydirilen kıyafetin yeşilinin tonuna sokayım. o ne lan öyle iki mavi bi pembe gibi duruyorlar. adam gibi bi yeşil seçsenize.