ramazan gelince eşcinseller ne yapacak

her normal! müslüman gibi sevişecek. beş kadını kendine mübah gören yetmedi gerekirse deve üstünde bile bir kadının kocasını tatmin etmesini bekleyen zihniyetin kafaya taktığı sorun.
her ramazan ne yapıyorsa onu yapacak.sikik yobazları ve heteroları siklemeyecek.oruç tutuyorsa tutuacak tutmuyorsa tutmayacak.heteroları memnun etmek gibi bir amacı olmadığı için kafasına göre davranacak.
heterolar istedi diye kendini öldürmeyecek.boktan memleketinden yaşamaya çalışacak.
gay pride bu sene ramazana geliyodu de mi? yürüyeceğiz biz bağıra bağıra taksimde.
birçok heteroseksüel gibi ramazan ayı boyunca dinciler tarafından yaratılan terör atmosferini en az badireyle atlatmaya çalışacaklar. ne yapacaklar. okullarda-kantinlerde-toplu taşımada vs. yaz sıcağında dahi içeceğiniz su kınayan, lanetleyen bakışlara sahne olacak. bazı yerlerde bizzat cinayet işlenecek bu yüzden. sünni hegemonyanın 1 ay boyunca yarattığı baskıdan korunmaya çalışacaklar işte. çünki sen oruç tutuyorsun diye herkes hayatını sana göre düzenlemek zorunda. oruç tutmama hakkını geçtim, diyabet olma, hasta olma, ilaç kullanıyor olma vs. hakkın dahi yok çünki. ramazan geldi ya kapan eve saklan dini terörden. he dinde zorlama yoktu he.
ötekileştirilmekten dem vuranların çok afedersiniz ama sıçtıkları başlık . ulan size ne kime ne ?