ramazan nedeniyle coca cola ya boykot çağrısı

ramazan ayında coca cola içmenin günah olduğu ve alınan her ürünün yahudi lobisine gideği yönünde iddialar ortaya atılarak sosyal medyada başlatılan boykot.

kola satışı gelirlerinin israile akıtıldığı ve filistine bomba olarak yağdığı şeklindeki görüşlerden, kola içmenin direkt kardeş kanı içmeye eşdeğer olduğuna kadar giden görüşlere kadar türlü çeşitli fikirlerle beslenen boykot; sadece ramazanda değil 12 ay içilmesinin yasaklanması şeklinde başka bir görüşle desteklenmiş durumda. yasak ve boykot fikri tutarsa pepsi'nin akıbetinin ne olacağı muallak.

twitterda birinci sırada yer alan gündem konusudur. *
ramazandan ramazana müslüman olduklarını hatırlamalarına yüz puan...
anti-emperyalizmden anladıkları coca cola almamak ve filistinliler için ağıt yakmak olan dincilerin yeni projesi...
sevgili coca cola, bu yaptığın hoş değil
her zaman içinde bulunduğumuz özellikle de her ramazan ayında karşı karşıya kaldığımız sözde boykot girişimi.bu işleri bırakında gidin aklınızı başka yerlerde kullanın.bu işler sizi aşar(sözüm sözde boykotçulara).
"biz kola yapmayı da iyi biliriz" şeklinde demeçlerle le cola'yı överek, coca cola'ya gönderme yapmalarını beklemekteyim.
ramazan nedeniyle alkolü boykot etmek dibi birşey.11 ay iç sonra ramazan diye boykot et.
yarın sokakta rahat rahat sigara içemeyeceğimi düşünürken coca bitkisinin derdine düşülmesini şiddetle kınıyorum.
gerçekten ne kadar başarıya ulaştığını merak ettiğim boykottur. kanımca kimse iplemeyeyip coca colasını yudumlamaya devam edecektir. zira bu tipler bir anlamda yoksulları anlamayı sağlayan orucu, ramazanda 5 yıldızlı lüks otellerde iftar'a dönüştüren sözde müslümanlardır.