romeolcakmisgulmeyin

yeni yazarımız. hoş geldin.

(bkz: askk)
nickini gördüğümde istemsiz güldüğüm, benim gibi istikrarını bozmayacağını düşündüğüm yeni yazarcanımız...

hoş geldin fıstıklı baklava...
nicki güzel yazar, hoşgeldin, ateşin iradesi seninle olsun, dattebayo.
nickini her gördüğümde aklımda şu iki şarkının canlanmasına neden olan yazar *
http://ayisozluk.com/lnk/a78b00
başlıkla alakası olmayan entrysi silinince ani bir sinirlenme gafletine düşen yazar. önce verdiğin link çalışmıyor dedim, hemen akabinde "başlık saçma geldi o yüzden trolledim" dedin. ne bekliyorsun ki çalışmayan bir troll linkinin kullanıldığı çöp niteliğindeki entrynin ilgili başlıkta kalacağını mı düşünüyorsun. oldu canım.

kural basit, başlıkla hiç alakası olmayan, başlığı trolleyen entryler siliniyor. ilk kez entryn siliniyor belli ki. bu kafayla daha çok entryn silinir. bu kural benim kişisel tutumumun bir göstergesi değil, sözlükte hangi görevli yazar görse de silerdi zateen. sana ne bir faşizm yapıldı ne de seni astığım kestiğim oldu. fakat bu dengesiz çıkışın sonrasında takipteyim elbetteki.

not: editör ve moderatör arkadaşları da buradan uyarayım, bu yazarın silinmesi gereken entrylerinde hiç mesajlaşma yoluna gitmeyin, faşist, komünist, dinsiz, dindar, ahlaksız, diktatör vb. suçlamalara maruz kalabilirsiniz.
sağlam floodçu çıktı, sözlüğün altını üstüne getirdi, önünü alamadık. tebrik koydum, takdir ettim. sabah sabah sürpriz yumurta kıvamındaki taze çömez.