sanem çelik

ilk defa margarin markası luna reklamlarında gördük meleğimizi,o zamanlar dark side'da değildi.sonra star tv'de kara melek dizisiyle türkiye'nin gündemine oturdu, en azından benim gündemimdeydi. deli gibi seyrederdim. ondan sonrasını takip etmedim her neden bilinmez ama konuşması bana acayip seksi gelirdi bu kadının ve hala da hali hazırda benim için türkiye'nin en seksi kadınlarından biridir.
türkiyedeki en gelmiş geçmiş en güzel ve en iyi oyunculardan. en son magazinciler tarafından evli bir adamla oldu diye bir linç edilmediği kalmıştı. sonra los angeles' a yerleşti sanırım. la' ye gittiğimde onca dünya starını değilde sanem'i aradı valla gözlerim.
yediği haltın sonuçlarıyla yüzleşmek yerine kaçmayı tercih ettiği için piyasada namı okunmayan aktris. açık açık çıkıp hatasının arkasında dursaydı böyle olacağını düşünmüyorum. pınar altuğ da benzeri bir haltı kendisi evliyken ve kocası da askerdeyken üstelik yemişti lakin kaçmadı ve kazandı. gözden ırak oldun mu unutulursun arkadaş, bu kadar basit.
piyasadaki porselen bebeklerin aksine her anlamda güzel ve asil ve mesafeli, ancak her rolün oyuncusu, kara melek diye anılmasına rağmen, mağdur anne aliye rolü ile kara melek karakterini silmeyi başarmış, her rolünde bir önceki rolü akla getirmeyecek kadar iyi bir oyunucluk ve sahicilikle oynayan, insan doğası tek eşli değildir, çok eşliliği savunuyorum diyecek kadar cesur, birtakım şeyleri piyasa ondan istediği ya da istemediği için değil, canı istediği için bırakabilecek yüreklilikte, nevi şahsına münhasır yaşayan arada bir gelip dizi çeken, çoğunlukla yurtdışında yaşayan, yakın zamanda oktay kaynarca ve murat ünalmış ile yenib ri diziye başlayacak olan aktrist.