seks yaptıktan sonra pişman olmak

patnerlerimin benimle seks yaptıktan sonra düştüğü durumdur. *
kendiyle barışık olmayanlarda olabilir
amacının ne olduğunu bilmeyince düşünülen kaçınılmaz durumdur. kişinin önce kendini kabullenmesi, nasıl bir ilişki yaşamak istediğini belirlemesi ve ruhsal boşlukta olmaması gereklidir. aksi halde kişi kendinden tiksinme, hayatı sorgulama ve hatta depresyon belirtileri gösterebilir.
cok iyi canim fenaaa mmmm askimm hadii
bosaldiktan sonra
ya kardesim yaptigimiz gunah birakalim olmuyor valla
(bu kulak neleri duydu be )
hayatımda bir defa başıma geldi... kendimden tiksintimin geçmesi 3-4 haftayı aldı. bak hatırlayınca yine kötüledim...
amatörce yapılan davranış şeklidir. pişman olacaksan madem, neden yapıyorsun diye sorarlar insana.
ilişkide daima önce aktif daha sonra aktif tamamen rahatlayınca pasif boşalırsa bu tarz bir sorun yaşanma ihtimali azalır. pasifin önce boşalması motivasyonu oldukça azaltır ki tecrübeli bir aktif asla pasifinin önce boşalmasına olanak vermez.
neye göre pişman olmak?

seks yapmayacağına yemin edip, yaptıktan sonraki gelen pişmanlık mı yoksa partnerinden hayal ettiğin gibi şeylerin çıkmamasına dair mi ya da hoşlanmadığın bir partner bulup kendini tatmin ettikten sonra içine doğan pişmanlık?
yanlıs bir sey yaptıgını dusunuyodur
heteroseksüellerin de yaşadığı bir durum.
birkaç kere yaşadığım durumdur. fotosu atılan şeylerin, gerçeğiyle uyuşmaması sonucu sırf "hani o kadar temizlendim, hazırlandım geldim, ayıp olmasın" diye yaptığımda oluyor.* o yüzden bazı uzuvların fotolarını istemiyorum insanlardan, boş beklentiye sokuyolar.

bi de, birisi, ben tuvaletteyken paramı çalmış. tabi ben bunu 1-2 saat sonra farkediyorum. sonra hem kendimden hem de ondan tiksindim. pişmanlık yani evet.

bi keresinde de feci sarhoş bir şekilde cidden yüzüne bile bakmayacağım biriyle olmuştu, tekyön* denen yerden bulup. o da bir pişmanlıktı ve günlerce yıkanmama rağmen atamadım o pis duyguyu üstümden.
istediğim biriyse yaşamam ama genelde hazır hissetmediğim zaman oluyor. karşıya bir şey söylemiyorum. ama şu an birinin olmasını öyle isterdim ki offfd. :p