seksomnia

efenim ayıptır söylemesi bende uykuda inleme sorunu var azıcık. bu yüzden insan içinde uyuyamaz oldum. napacaksın işte millet uykusunda horlar ben de inliyorum. arkadaşlarım tarafından taşak oğlanına döndüm bu aralar. diyorlar ne lan bu kimi sikiyorsun her gece her gece. hatta bazı geceler kendi inlememe falan uyanır oldum.

neyse bu durum bende bi hayli sıkıntı yaratır oldu çevremdeki insanlar benimle aynı odada yatmaz falan oldu nerde hırlayan gürleyen insan var beni onunla aynı odaya verir oldular. * canıma tak etti benim de bu durum. dedim bi arkadaşa gel lan araştıracaz şunu neyse girdik nete yazdım uykuda inleme falan. çat çat heryerde seksomnia çıkıyor. arkadaş da koşarak içeridekilere gitti hemen olum kev seksomanyakmış laaan!! diye.

olay uykuda bile sex düşünmekmiş azizim. ulan hani ne bi boşalma ne de en ufak bi sahne hatırlama gibi bişey de yok. düzenli masturbasyonunu yapan klasik bir türk erkeğiyim sonuçta. normal rüyalarımı da bir fil edasında hepsini hatırlarım halbuki. ama cidden rezillik yani bi arkadaş videoya almış adeta sex yapıyorum ah uh diye. rezillikten rezilliğe koşuyorum. bununla ilgili en kısa zamanda doktora gidicem yaşanmaz böyle.

bu arada doktor arkdaşlardan bir fikri olan varsa bi pm kadar yakınım.
sen doktorsun dimi güzel oğlum şu sırtım bi ağrıyor bi ağrıyor bıçak saplanmış gibi valla * *
uyku esnasında cinsel ilişkiye girme eylemi. uykudan uyanıldığında çok azını hatırlarlar yada hiç hatırlamazlar. özellikle bir çok erkeğin başına gelebilen eylemdir. hatta kişilerin bir çoğunda uyanıkken yapılan sekse tercih edilir durumdadır.

(bkz: uyursiker)
" acaba bende de var da ben mi hatırlamıyorum." gibi paranoya yapmanıza sebep olabilen durumdur. **benim gerçekleştirdiklerim genelde;

- somniloquy
- lucid dreaming
bende rüyamda bisikletimi ne kadar çok sevdiğimi anlatıyormuşum. bak şu işe