sevgilinin eski sevgilisi

tehlikeli süreçlerin başlamasına sebep olacak insan veya insanlardır.

misafir misafir sevmez, ev sahibi her ikisinide sevmez demek gibidir eski sevgili. nerede tutarsanız tutun, geçmiş ile hesaplaşma vaktinde ağırlık gösterir ve gelecekte beraber olacağınız ilişkileri baltalar. yeni gelen sevgili için berbat bir durumlar eşiğidir.

eski sevgili, her zaman eski olmalıdır ama gay ortamında bazı değişkenlikler farklıdır. ortam küçük olduğu eski sevgili ile ortam yerlerinde karşılaşılır ve kafa karışıklığı yaratır.
" eski sevgili" yazıp ara butonuna bastığınızda, aslında ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. durum vahim haller alır. eski sevgili hayatınıza öyle işlemiştir ki, bazen tekrar başlamayı bile göze alırsınız. büyük hatadır kısa süre içinde aynı dertler nükseder. hiç kurcalamamak ve yeni ilişkiyi yıpratmamak adına tamamen silmekte fayda var.
adı üzerinde eski. dünya üzerinde yaşayan herhangi bir bireyden hiçbir farkı yoktur. dert etmemek gerekir, bırakın o dert etsin.
gelip size deneme çekebilir. bilinmedik bir şekilde yoklama yapabilir. mutluluk dolu güzel cevaplarla uğurlayıp arkasından su dökebilirsiniz.
yeni sevgilinize seni çok özledim, ne yapıyorsun bu akşam diye mesaj atmadığı sürece sorun teşkil etmeyen hurdadır. evet
tehlikeli olabilir fazla yakınlaşmamak gerekir.
yolu uzaklardan geçesice dedirtebilen kişidir.

buralarda görülmemeli ki unutulmalı, adı anılmamalıdır.
uzun mesajlar atmalarıyla bilinirler. ben şöylesine denk geldim geçenlerde, oldukça komikti, paylaşmak istiyorum. "seni kendime benzettim, o seninle sen bana benzediğin için birlikte gibi hissediyorum, bunu sana söylemek istedim" içerikli bir mesaj geldi bu şahsiyetten. oldukça egoistçe bir yaklaşımdı açıkçası.
kısacası, sevgilinin eski sevgilisi tehlikelidir.