sigara üreticileri

yavşaksınız. çıkarcısınız. zam ötv ye. sanki % bi trilyon zam yaptılar. 2 tl köklediler şerefsizler. bak şimdi düşüreceklermiş tekrar. iyide 1 haftadır aldıkları ne oldu. hepsi burdan oraya köprü halinde girsin demekten başka çaresi yok.
köşeyi dönen tiplerdir.
noldu lan at kafaları?döndük tütüne çekersiniz fiyatları 1 tl aşağıya.içmicem sizin sigaranızı aşağılık herifler!!
zamlardan sigara üreticilerinin cebine para girmemekte hatta philip morris bu konuda isyan etmiştir bütün zamlar hükümetleri ve parekendecileri zengin ediyo haberiniz yok.
sizi gidi gençleri zehirleyerek para kazanan ve genelde 'satıyor ama kendi bile kullanmıyormuş' dediklerine mantıklı bulduğum nadir kötü insanlar... sizi gidi gesi bağlarında domalasıcalar... sizi...' diye nitelendirdiğim kişiler
oyunu kuralına göre oynamayı çok iyi bilenlerdir?!

artık eski model sigara değil, buharlı seçenekleri pohpohlamaktadırlar... hatta o kadar acımasız bir kisve altında ki... sağlık kuruluşlarının geliştirdiği “dumansız hava” kavramını, artık elektronik sigara ve buharlı seçenekler için sigara üreticileri kullanmaktadır ve “sağlık” vurgusu yapmaktadır... yersen!

hayır, ciddi ciddi içiyorsunuz abi bunları! gerçekten bu kadar kötü olduklarını görmemenin arkasındaki motivasyonu gerçekten idrak edemiyorum...