skin

skunk anansienin dağılmasından sonra tek başına küllerinden doğrdurma adına dirilen güçlü ses. fleshwounds albümü ve faithfulness ile yakaladığı başarıyı sonraki albümlerinde sürdüremese de müthiş gırtlağı, kendinden menkul yorumu, inanılmaz sahne performansı ile kendini dinlettirir. her ne kadar eski grubunun tarzından daha yumuşak bulunsa da bir pop müzik şarkıcısı ilan edilemez. geçtiğimiz yıl yeniden grubuyla biraraya gelmiştir.
rihanna'nın 5. albümü olan loud'da bulunan güzel parçalardan birisidir.


çılkınlı atmayı herdaim bilmiş aykırı ingiliz rocker.

faithfulness kusalı rock, pop, house olarak düzenlenmiş, bilhassa tiësto remiksi yarılmalı tepkimelere yol açmıştır.

skin - faithfulness:

lol' de herolara ait diğer görsellerdir.kostüm giydirilmiş halleri gibi de düşünebilirsiniz.
2005 yılında rock n coketa canlı canlı izlediğim hiperaktif kadın.sesi kadar canlısı da inanılmaz güzel ve konserlerde ekstra bir enerjisi var bu kadının.yıllardır ailecek dinliyoruz

(lost)
(everyday hurts)
bugünkü taksim patlaması sırasında istiklal'de bir oteldeymiş. tivitır hesabından durumu özetleyen ve iyi olduğuna dair bir tivit atmış.

vay anasını kadın bu kadar yakınımızdaymış. görseydim boynuna bir ısırık atardım. rock'n coke'taki gitaristin boynuna attığı ısırık hala gözlerimin önündedir.
dikkat! okunuşu emir kipi içerir.
en iyi edm albüm dalında bu yıl grammy kazanan flume albümü. içinde paha biçilemez tove lo, alunageorge, kai, beck vokalleri var.