superfabric club

harbiye'de açılan ve kendini marjinal olarak tanımlayan gösterişli gece kulübü.

mekanda duş, fitness bölümü ve küvet de bulunuyor. eğlenip dans ederken duş alan, spor yapan ve küvette yıkanan gogo boyları görmek mümkün. avrupadaki gece kulüplerini istanbul'a taşımak amacıyla mustafa doğan yılmaz tarafından ekim sonunda açılan gece kulübü müşteri olarak hetero-eşcinsel ayrımı yapmıyor imiş.
belki sevişirim duşu da alabiliyorsak, belki sevişirim donu mu alıp gitmeyi düşündüğüm club. hayırlı olsundur.
cuma akşamları friday night partisi ile sınırları zorlamaktadır.

(bkz: yıkılsınnnnnn)
hepberabear'in 2. sayı hazırlığı olarak bizi buraya götürmesi lazım. artık bir zirve düzenler diye düşünüyorum..
gerekli görüşmeler şimdiden başlamıştır efem. en yakın zamanda hayata geçirilecek olan zirvedir. (bkz: ay hadi inşallah)
kişi başına 4 adet garsonun düştüğü yer. girişler hafta içi ücretsiz, cuma ve cumartesileri 40 tl idi en son. ha bir de açılır açılmaz akşam 11'de gitmeyin. en azından hafta içi 12'den sonra gitmeniz tavsiye edilir. mekan bomboştu biz gittiğimizde.
garson tacizinin tavan yaptığı mekan. yılbaşı gecemiz bok olmuştu resmen. ünlü duşu da hiç kullanılmıyor bu arada. tek yönden ve love dance pointten şaşmayın.
sanirim lgbti li bireylerin uğrak yeri .. bir defa gittim eglenceli mekan kiz kiza takiliyorsunuz hepsi yakışıklı olmasina ragmen .. insanlarin bakislari yadirgayici degil çünkü mekan turkiye de marjinal mekanlardan .. stelyo pipis i görmüştüm ben patron havalarindaydi sanirim isletmecisi ya da sahibi ( bilmiyorum )
eski atmosferinden çok uzak large bir clup olma yolunda ilerleyen elmadağ tarafında yer alan club..
türk tipi eğlence anlayışının hazin örneği. kendime saygım ya da vizyonum yok diyorsanız birebir. aslında biraz da dağına göre kar. günlük yaşamda bir vasfı olmayan insanların gece olunca bu tarz mekanlarda loca tutarak kendilerini önemli sandığı bir kitle var burada da. dans etmek,eğlenmek,belki güzel müzik dinlemek, anın tadını çıkarmak gibi kavramlardan çok uzak bir anlayış. tamamen gösteriş ve ego tatmini üzerine kurulu bir olay.